دستگاه لاغری موضعی کرایولیپولیز یکی از جدیدترین روش های لاغری است که بدون بیهوشی، بدون ایجاد سوراخ و جراحت، کاملا سرپایی در یک جلسه انجام می شود. این روش کاملا غیرتهاجمی و یکی از ایمن ترین راه های کاهش سایز در دنیا یشمار می رود.در هربار استفاده از دستگاه، 25 تا 35 درصد حجم چربی آن منطقه از بین رفته و چون در این فرایند برخلاف سایر دستگاه های لاغری، سلول چربی نکروز میشود، برگشت پذیری ندارد. نتایج درمان معمولا 2 تا 3 هفته بعد از انجام کار قابل رویت و کاملا محسوس است ، که البته در افراد ورزشکار و افرادی که فعالیت فیزیکی و ورزش سنگین انجام می دهند، از همان هفته اول متوجه تغییر سایز خود شده اند.

بهترین افراد برای این روش درمانی، افراد با چاقی های موضعی هستند. . این نوع از درمان اصولاً برای یک قسمت خاص نظیر چربی کمر، شکم و پشت و سایر سلولیتهای محلی می­باشد و نمی­تواند مرض چاقی را درمان کند.این روش بر خلاف لیپوساکشن در بیمارهای قلبی عروقی و کبدی و.کلیوی... نیز قابل انجام است. بطور کلی بهترین منطقه پاسخ دهنده که تا کنون در بین افراد انجام دهنده مشاهده کرده ایم، قسمت پهلوهاست. بطور کلی کرایو لیپولیز برای مناطق شکم، پهلو، بازو، پشت( زیر سوتین)، داخل ران، خارج ران ( در صورت که سفت نبوده و قابل کشش به داخل دستگاه باشد) و بغل زانو قابل استفاده است.

 بطور کلی ترجیحا این دستگاه  برای افراد تا BMI =30 مناسب تر است. در افرادی که BMI آنها بالاتر از 30 است و دارای چاقی درجه 1 و یا 2 هستند، تغییر سایز رخ می دهد اما چون حجم چربی زیاد است شاید این تغییر سایز برای آنها خیلی محسوس نباشد، به همین دلیل ترجیح می دهم برای این افراد کار نشود.

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

حالا جواب سوال بالا:

*در ابتدا توسط شرکت های وارد کننده تبلیغ زیادی میشد که این دستگاه رژیم غذایی لازم ندارد!!!!! درصورتیکه این کار جزو روشهای مکمل کنار رژیم است.

*در ابتدا بیان میشد در تک جلسه...در حالیکه هر منطقه دو تا سه بار لازم دارد.

* در ابتدای ورود دستگاه های کرایو، زمان تنظیمی دستگاه روی بدن افراد  کم بود  این زمان توسط شرکت های فروشنده به خریداران گفته میشد لذا جوابدهی کمی رخ می داد

*چسب های آنتی فریز کیفیت مناسبی نداشت و بعلت خشک شدن حین کار عارضه پوستی میداد

*افرادی که می توانند از این دستگاه استفاده کنند باید :

الف: BMIزیر 30 داشته باشند.

ب: داروی هورمونی  مصرف نکنند

ج:  کنار رژیم و ورزش باید انجام شود

* زمانبر بودن این روش نیز یکی از دلایل کاهش استقبال در طی این مدت بوده است

در کل این روش به افرادی توصیه میشود که در حال کاهش وزن هستند، ورزش معمولی دارند، ودوست دارند چاقی موضعی نداشته باشند.

جهت مشاوره رایگان با تلفن 09199090683 تماس بگیرید.

 

 

فقط خانومها بخوانند ... !!!

تنگ کردن واژن با جدیدترین تکنولوژی آمریکا هم اکنون در کلینیک ایده آل

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده فیلم روی لینک زیر کلیک کنید

تنگ کردن واژن با لیزر