کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

سوالات متداول در مورد لیپوماتیک
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ٢:٢۱ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٤ تیر ۱۳٩٤
 

چه زمانی ورم بعد از عمل کاهش میابد؟

ورم بعد از جراحی لیپوماتیک 6 تا 8 هفته طول میکشد تا کاهش پیدا کند و نتیجه اصلی عمل پس از 3 تا 6 ماه مشخص خواهد شد.

چه موقع میتوان ورزش را بعد از جراحی لیپوماتیک شروع کرد؟
پیاده روی را میتوان از روز اول شروع کرد ولی ورزش هایی که فشار خون را بالا میبرنند تا یک هفته بعد لیپوماتیک نباید شروع کرد.

تا چه مدت بعد از جراحی لیپوماتیک باید گن پوشید؟
توصیه به پوشیدن گن تنگ compression بین 2 تا 3 هفته وجود دارد و بعد از آن میتوان از گن spanx که کمی شل تر است بین 4 تا 6 هفته استفاده کرد. یک جمله معروف اینه که هرچه ناراحتی در زمان گن پوشیدن پیشتر باشه نتیجه خوب هم بیشتره

ایا اختلال قاعدگی بعد از انجام جراحی لیپوماتیک نرمال است؟
جلو یا عقب افتادن و همچنین تب مختصر بعد از لیپوماتیک به علت رفلکس بدن به ترومای لیپوماتیک می باشد.


بعد از جراحی لیپوماتیک چه کارهایی را نباید کرد؟
به هیچ عنوان ناحیه لیپوماتیک شده را کمپرس سرد و یا گرم نکنید.


تا چند روز بعد از جراحی لیپوماتیک ترشح خونی ادامه دارد؟
2 تا 3 روز بعد از لیپوماتیک ترشح کاهش میابد.


چه موقع بعد از لیپوماتیک میتوان به سونا حمام استخر رفت؟
حمام به صورت ساده و اب ولرم از همان روز بعداز لیپوماتیک قابل انجام است اما رفتن به استخر از 2 هفته بعد و همچنین وان ابگرم و سونا از یک ماه بعد لیپوماتیک قابل انجام است.

ایا بعد از لیپوماتیک میتوان رانندگی کرد یا به سفر رفت؟
بعد از رفع درد میتوان رانندگی کرد (حدودا 3 تا 5 روز بعد لیپوماتیک) و 2 هفته بعد هم میتوان به سفر رفت .


چرا در نواحی لیپوماتیک شده احساس سوزن سوزن شدن وجود دارد؟
تغییر حس پوستی بعد از لیپوماتیک شایع میباشد و برگشت به حس نرمال 3تا6 ماه طول میکشد. ماساژ ملایم به برگشت حس کمک مبکند.


چگونه میتوان نتیجه بعد از لیپوماتیک را بهتر کرد
دوری جستن از غذا های نمکی و چربی در ماه اول از لیپوماتیک ایده ال است و به طور کلی کاهش 1 تا 3 سایز بعد از عمل مناسب است ماساژ بعد لیپوماتیک با لوسیون در کاهش ورم کمک میکند.


 
 
لیپوماتیک
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱:٢٥ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٤ تیر ۱۳٩٤
 

لیپوماتیک در حقیقت یک نوع دستگاه ساکشن پیشرفته برای تخلیه چربیهای موضعی زیر پوست می باشد. تکنولوژی بکار گرفته شده در این ابزار بقدری دقیق و فوق العاده عمل می کند که کاملا آنرا ازلیپوساکشن متمایز می سازد. همچنین برتری این دستگاه بر لیزر لیپولیز هم در حین عمل برای جراح و هم در نتایج عمل برای بیمار کاملا مشهود می باشد.

لیپوماتیک با استفاده از امواج اینفراسونیک و ارتعاش (Vibration) و نوسان ثابت حول محوری (Nutation) سلولهای چربی را از محل اتصالات آنها به یکدیگر جدا می سازد و بدون اینکه منجر به تخریب سلولهای چربی گردد، سلولهای بافت چربی را سالم از زیر پوست با عمل ساکشن خارج می نماید. به همین دلیل از سلولهای خارج شده چربی توسط این تکنیک می توان مجددا بعنوان فیلر برای حجیم سازی گونه و صورت و یا سایر اعضاء استفاده نمود. قابل ذکر است که این چربی بمراتب دارای دوام بیشتر و تورم کمتر پس از تزریق بعنوان فیلر می باشد و نسبت به چربی کشیده شده توسط ساکشن برای حجیم سازی بسیار سالمتر (Intact) است.

 

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با پزشک با تلفن های 09199090683 و یا 02144495410 تماس بگیرید.مرکز ایده ال این امکان را برای شما فراهم اورده که عکس منطقه مورد نظر برای لیپوماتیک را به سیستم وایبر خط 09199090683 ارسال کرده تا به صورت مجازی با پزشک ما در تماس باشید و از هزینه مرتبط و مساعد بودن منطقه برای انجام لیپوماتیک مطلع شوید.


 
 
علت افزایش وزن بعد از پایان رژیم
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱:٢۳ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٤ تیر ۱۳٩٤
 

چرا 95درصد مردم پس از رژیم لاغری دوباره چاق می‌شوند؟

تنها 5درصد انسان‌ها می‌توانند پس از رژیم غذایی لاغری، وزن خود را مدیریت کنند؛ زیرا افراد چاق حتی بعد از کاهش وزن هم، برای آن که احساس سیری کنند باید بیشتر غذا بخورند.

پژوهشگران استرالیایی در تحقیقی که به تازگی در ژورنال بین المللی چاقی منتشر کرده‌اند، نشان داده‌اند که اگر در طولانی مدت، رژیم غذایی پرچرب و چاق کننده داشته باشید، اعصاب معده که پیام‌های سیری را به مغز می‌فرستند، برای همیشه از کار می‌افتند. این پژوهش همچنین نشان داده که رژیم‌های غذایی پرچرب نقش مخربی بر عملکرد لپتین دارند، هورمونی که حساسیت اعصاب معده را تغییر می‌دهد و مقدار بلعیدن غذا را کنترل می‌کند.

«وقتی این دو مکانیزم را در کنار هم قرار دهیم، به این معنی است که افراد چاق نیاز به خوردن بیشتری دارند تا احساس سیر و پر شدن معده را داشته باشند. امری که خود منجر به بازگشت چاقی حتی بعد از لاغر شدن آنها می‌شود. نباید انتظار داشته باشید به مجرد اینکه افراد به رژیم غذایی معمولی برگردند، پاسخ اعصاب معده نیز به حالت طبیعی خود برگردد. این یعنی برای این که به اندازه یک فرد سالم احساس سیری کنید، باید غذای بیشتری نسبت به او بخورید».

در این پژوهش چند گروه از موش‌های آزمایشگاهی با رژیم‌های متفاوت غذایی تغذیه شدند. به یک دسته، رژیم غذایی کم کالری دارای 7 درصد چربی داده شده بود و به دسته دیگر رژیم‌های پرکالری شامل 60 درصد چربی. بعد از 12 هفته، رژیم غذایی موش‌های چاق به حالت طبیعی برگردانده شد. در ابتدا وزن آنها کم شد، اما پس از آن، این دسته از موش‌ها غذای خود را افزایش دادند؛ این تحقیق نشان داد که تنها بخشی از سیگنال‌های سیر شدن آنها به حالت طبیعی بازگشته است.

دانشمندان در تلاشند تا کشف کنند که چرا درصد بسیار کمی از افراد می‌توانند بعد از یک رژیم لاغری وزن‌خود را پایین نگه دارند و به همین دلیل، این نتایج برای افراد چاق؛ که سعی دارند وزن خود را کاهش دهند و یا مانع از بازگشت چاقی خود شوند؛ معانی بسیار مهمی دارد .

 «ما می‌دانیم که در واقع تنها 5 درصد جمعیت بعد از اینکه رژیم لاغری می گیرند، می‌توانند باقی ماندن در وزن کاهش یافته خود را مدیریت کنند. آنها در واقع حدود دو سال یا کمی بیشتر می‌توانند در این وضعیت (کاهش وزن) بمانند. بنابراین ما فقط می‌خواهیم بدانیم . ببینیم که چرا چنین اتفاقی رخ می‌دهد».


 
 
چه خوراکیهایی شکم را صاف می کند؟
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱:۱۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٤ تیر ۱۳٩٤
 

ر این مطلب به بررسی بعضی از خوراکی های چربی سوز پرداخته شده است. 

 

1. ماست پروبیوتیک : 
این صبحانه حاوی باکتری‌هایی است که به کنترل باکتری‌های داخل شکم کمک می‌کند، سیستم گوارش‌تان را منظم نگه داشته و مانع از چاقی شکم می‌شود.

2. زیتون : 
یکی از اساسی‌ترین جزئیات رژیم مدیترانه‌ای، زیتون است که به کنترل انسولین و قند خون کمک می‌کند و هر دوی این عوامل در صاف شدن شکم نقش اساسی دارند. این خوراکی حاوی چربی غیر‌اشباع تک‌زنجیره‌ای است که به کاهش کلسترول کمک می‌کند. و احتمال بروز حمله‌های قلبی را کاهش می‌دهند.

3. توت‌فرنگی : 
خوردن توت‌فرنگی می‌تواند به کاهش چربی شکمی کمک کند. همچنین جهش‌های انسولین را که ممکن است باعث بالا رفتن وزن شود، کاهش می‌دهد.

4. شکلات تلخ : 
تحقیقات نشان داده شکلات تلخی که حاوی07درصد کاکائو یا بیشتر باشد سرشار از فلاونوئیدهای شکم صاف‌کن است که چربی‌سوزی را افزایش داده و شکم را صاف می‌کند،

5.چربی ترانس : 
چربی‌های ترانس معمولا ماندگاری زیادی در دمای معمولی اتاق دارند و برای تولیدکنندگان صنایع غذایی جذاب هستند چراکه ماندگاری‌شان در قفسه فروشگاه طولانی خواهد بود. این محصولات پیامدهای منفی زیادی برای بدن دارند؛ از افزایش التهاب گرفته تا افزایش کلسترول بد!

6. بادام‌زمینی : 
بادام‌زمینی فرآوری شده چربی غیر‌اشباع تک‌زنجیره‌ای نیست؛ اما این نوع چربی در محصول فرآوری نشده‌اش وجود دارد که باعث لاغر شدن شکم می‌شود.

7. سس گواکومولی (مخلوط آووکادو، گوجه‌فرنگی، فلفل قرمز و ادویه‌های دیگر) : 
آووکادوی موجود در سس دیپ گواکومولی سرشار از چربی‌های خوب است.

8. پنیر : 
چربی‌های اشباع موجود در این محصول لبنی باعث چاق شدن شکم می‌شود، در کل، چربی‌های اشباع، مثل چربی موجود در پنیر، از سلامت کمتری برخوردار است و می‌تواند باعث افزایش کلسترول و ریسک بیماری قلبی شود.

9. سس سلسا : 
سدیم موجود در نمک سس سالسا باعث نفخ و ورم می‌شود. به جای نمک بهتر است از جایگزین‌های دیگری برای طعم‌دهندگی به سس سالسای خود استفاده کنید.

10. بستنی‌ها : 
با اینکه بافت خنک بستنی سبک به نظر می‌رسد، بسیاری از بستنی‌ها با شربت ذرت پر از فروکتوز، شکر و رنگ‌های مصنوعی خوراکی تهیه می‌شوند؛ می‌توانید جای بستنی از انگور یا آلبالوی یخ‌زده لذت ببرید؛ این خوراکی‌ها به اندازه بستنی حس تازگی به شما خواهند داد و قند خون‌تان را هم بالا نمی‌برند!

11. آب انگور : 
درست است که آب انگور دارای فواید ضد پیری است، اما متاسفانه تاثیری بر لاغری شکم ندارد. آب انگور حاوی فروکتوز زیادی است که توانایی کالری‌سوزی بدن را کاهش می‌دهد؛ پس تصور لاغر شدن با نوشیدن آب انگور کاملا اشتباه است!

12. سس پستو : 
این سس برای صاف کردن شکم به کار می‌رود، دانه‌های درخت کاج و روغن زیتون هر دو سرشار از اسیدهای چرب غیر‌اشباع تک‌زنجیره‌ای است که التهاب بدن را کاهش داده و با چربی شکم مبارزه می‌کند. هر دوی این مواد در سس پستو وجود دارد؛

13. گردو :

گردو و در کل تمام مغزها، بهترین منابع چربی‌های سالم هستند. اگر در اندازه‌های معقول مصرف شوند، خواص بیشماری دارند.

14. میوه حاوی ویتامین C : 
ویتامین C به فرایند تولید سریع‌تر چربی در بدن کمک می‌کند همچنین تولید اسیدآمینه‌هایی که مسئول سرعت بخشیدن به چربی‌سوزی در بدن هستند، تحریک می‌کند. ویتامین C، به خصوص اگر حین ورزش استفاده شود به کاهش چربی شکمی کمک می‌کند. سه‌چهارم لیوان آب پرتقال یا نصف فنجان فلفل قرمز تمام ویتامین C مورد نیاز روزانه بدن را تامین می‌کند و بروکلی و سیب‌زمینی شیرین هم حاوی مواد ضد‌چربی بسیار زیادی هستند.


 
 
اشتباهات رفتاری والدین باعث چاقی کودکان میشود
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱٢:٥٩ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٤ تیر ۱۳٩٤
 

علاوه بر عوامل ژنتیکی که سبب بروز چاقی مادرزادی و ناخواسته در کودکان می شود، اشتباهات رفتاری والدینکه بیشتر احساسی است نیز در بروز چاقی در کودکان تاثیرگذار است...

 

 

علاوه بر عوامل ژنتیکی که سبب بروز چاقی مادرزادی و ناخواسته در کودکان می شود، اشتباهات رفتاری والدین که بیشتر از روی احساسات صورت می گیرد، نیز در بروز چاقی در کودکان تاثیرگذار است.

 این رفتارهای نادرست می تواند حتی پیش از تولد کودکان و از دوران پیش از بارداری آغاز شود، نبود توجه والدین به ویژه مادران به وزن خود یکی از این عوامل است که می تواند به داشتن کودکان چاق در آینده منجر شود.

* بی توجهی مادران به وزن خود

مادران باید همواره به وزن خود توجه داشته باشند و آن را کنترل کنند چرا که نبود توجه بانوان به وزن خود در قبل و بعد از بارداری با احتمال داشتن فرزندان چاق همراه است.

 گاهی بانوان در دوران بارداری بنا به توصیه های سنتی برخی اطرافیان و بر اساس این باور غلط که برای تامین نیازهای خود و جنین باید به اندازه دو نفر غذا بخورند، به پرخوری روی می آورند و با اضافه وزن بیش از حد که گاها تا سال ها با آن دست به گریبان خواهند بود، روبه رو می شوند.

 این درحالی است که بر اساس نتایج تحقیقات انجام شده چاقی و پرخوری و یا لاغری، کم اشتهایی و سوء تغذیه مادران در قبل از بارداری و یا حین بارداری سبب می شود که اختلالاتی در روند رشد جنین پیش آید.

این عدم تعادل در دریافت مواد غذایی که بیشتر به صورت پرخوری در دوران بارداری در بین بانوان دیده می شود، می تواند منجر به تولد نوزادانی شود که در آینده با چاقی و یا بیماری های ناشی از سوء تغذیه مواجه خواهند شد.

 

* نبود تغذیه با شیر مادر

 عدم تغذیه با شیر مادر به ویژه در 6 ماهه اول زندگی سبب می شود که کودکان به تدریج در معرض بروز چاقی قرار گیرند.

 تغذیه با شیر مادر علاوه بر کمک به داشتن اندامی مناسب در سنین بالاتر، سبب می شود که کودکان از بسیاری از بیماری های عفونی در امان بمانند و سلامت و توان نسبی بالاتری نسبت به سایر کودکان داشته باشند.

 

* تمایل به داشتن کودکان چاق یا تپل

بسیاری از باورهای غلط همچون این که کودکان چاق و تپل، سالم تر هستند، همواره از گذشته در بین جامعه ایرانی رواج داشته ؛ این درحالی است که با پیشرفت های علم پزشکی مشخص شده که این یک باور غلط است و چاقی یا لاغری مفرط نه تنها نشانه سلامتی نیست بلکه می تواند عاملی برای بروز بسیاری از بیماری ها باشد.

متاسفانه بر اساس این باور غلط بسیاری از مادران تلاش دارند که با پرکردن معده کودک با انواع مواد غذایی آنها را چاق کنند؛ این درحالی است که این کار سبب ایجاد اشتهای کاذب، ولع خوردن و یا به اصطلاح انحراف ذائقه می شود و کودک را ناخواسته به طرف پرخوری سوق می دهد.

 

* دادن جایزه های خوراکی

یکی دیگر از عواملی که سبب بروز چاقی در کودکان می شود، عادت دادن کودکان به خوردن هله هوله هایی است که به شکل جایزه در موارد مختلف به آنها داده می شود.

این گونه مهرورزی ها نه تنها کمکی به تامین کمبودهای غذایی کودکان نمی کند بلکه آنها را به سمت عادت کردن به رژیم های غذایی نامناسب سوق می دهد به گونه ای که حتی در بزرگسالی نیز نمی توانند این عادت نامناسب را ترک کنند.

 

* عادت دادن کودکان به ریزه خواری

عادت دادن کودکان به ریزه خواری به ویژه در دوران مدرسه به عنوان میان وعده های خوراکی که بیشتر با محصولات کارخانه ای تامین می شود، سبب عادت کردن کودکان به خوردن بی برنامه می شود.

 اگر برای پرکردن میان وعده های مدرسه و یا داخل منزل کودکان از مواد غذایی سنتی مانند لقمه های نان و پنیر و گردو و یا سبزی ها و میوه ها استفاده شود و تعداد این میان وعده ها مشخص و تعیین شده باشد، کودکان به یک برنامه غذایی مناسب عادت می کنند و این عادت را تا بزرگسالی نیز خواهند داشت.

 

* عوارض ناشی از چاقی

این قبیل رفتارهای والدین و اطرافیان کودکان که بیشتر احساسی است و از روی دلسوزی، ناآگاهی و یا مهرورزی صورت می گیرد در درازمدت برای سلامتی کودکان مشکلاتی را ایجاد می کند.

پرفشاری خون، اختلالات چربی و قندخون، وقفه تنفس در خواب، آسم، عدم تحمل تحرک و ورزش، التهابات کبدی، مشکلات مفصلی، دیابت، کم کاری غدد جنسی، بلوغ زودرس و ده ها عارضه دیگر می تواند بر اثر داشتن عادات بد غذایی در دراز مدت در کودکان نمایان شود.

 در کنار عادات بدغذایی، نبود تحرک بدنی کافی در دوران سرنوشت ساز کودکی زمینه ساز اضافه وزن و چاقی در بزرگسالی است.

 نتایج تحقیقات نشان می دهد که هر چه ابتلا به اضافه وزن و چاقی در سنین پایین تر به ویژه تا پیش از پایان سه سالگی رخ دهد، شدت چاقی ها در دوران بزرگسالی، میانسالی و حتی سالمندی بیشتر خواهد بود.


 
 
تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ٤:٠٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢۳ تیر ۱۳٩٤
 
فقط تا پایان ماه مبارک رمضان

رفع موی زاید با برترین دستگاه کانادایی  فول بادی  هر جلسه 390 تومان به جای 600 تومان
 
 

 #####################################

کرایولیپولیز هر منطقه  250 تومان به جای 350 تومان
######################################
 
 
 
44495410 و 09199090683

 
 
کرایو لیپولیز مفید و موثر
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ٤:٠٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢۳ تیر ۱۳٩٤
 

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از بزرگی شکم و بیرون زدگی پهلوها و ران و بازوی نا متناسب رنج می برید و تا کنون با سیل تبلیغات درست و غلط مراکز متعدد روبرو شده اید.با ما همراه باشید تا بهترین و موثر ترین راه را برای کاهش سایز شکم و پهلو بدانید

در  روش کرایولیپولیز به ناحیه تحت درمان به عمق حداکثر 2cm گرما داده  میشود تا تری گلیسیرید ها ی موجود در بافت چربی به کریستال تبدیل شود همین امر سبب می شود تا ماکروفاژ ها چربیها را بعنوان جسم خارجی تلقی کرده و آنها را بعنوان جسم خارجی هضم نمایند.
 
با چه درجه ای در کرایولیپولیز به نتایج بالا دست می یابیم؟
کریستاله شدن تری گلیسیرید ها در دمای زیر 7+ اتفاق می افتد پس لزوما رسیدن دما به زیر صفر درجه منجر به نتایج بهتری نمی گردد.لازم به ذکر است که دستگاه کرایولیپولیز کلینیک ایده ال توانایی کاهش دما تا منفی 11 درجه سانتی گراد را دارد. در این خصوص با  مطاله سایت FDA (انجمن غذا و داروی آمریکا) و حدود 2000 مقاله نشر به زبان فرانسوی توسط متخصصین زیبایی فرانسوی و نتایج قبل وبعد از عمل کرایولیپولیز می توان به صحت ادعای  فوق الذکر دست یافت.
ضمن آنکه مراجعه به  مقالات دانشگاه جان هابکینز آمریکا بعنوان یکی از بهترین دانشگاههای علوم پزشکی جهان نیز گواه همین مدعاست.
 
 
1- در کرایولیپولیز تعداد سلولهای چربی کم می شود نه حجم آنها!
2- با یک بار کرایولیپولیز بین 4 تا 12 سانتی متر سایز کم خواهیم کرد.
3- حتی در کبد های چرب با گرید پایین می توان کرایولیپولیز کرد.
4-کرایولیپولیز روشی بی خطر و بدون عارضه (در صورت استفاده از دستگا ههای کرایولیپولیز استاندارد)می باشد. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
بعد از انجام کرایولیپولیز چه احساسی دارم ؟ 
 
 
مزیت کرایو لیپولیز نسبت به سایر روشها در این است که هیچ ضرری ندارد و هیچ گونه احساسی بعد از ان در ناحیه کرایو شده نداریم . فقط ممکن است مقداری بی حسی و قرمزی در ناحیه داشته باشیم و در موارد نادر حالت خونمردگی به علت مکش دستگاه به وجود می اید که بعد از چند روز از بین می رود
 
هر جلسه کرایولیپولیز چه مدت زمان میبرد ؟
 
مدت زمان هر جلسه 60 تا 90 دقیقه برای هر قسمت بدن می باشد ، البته این مدت به ضخامت لایه چربی و نحوه عکس العمل بدن به دستگاه کرایولیپولیز دارد و متغیر است.
تخفیف ویژه کرایولیپولیز در ماه مبارک رمضان هر منطقه فقط 250 هزار تومان برای اطلاعات بیشتر با شماره 02144495410 و یا همراه 09199090683
 

 
 
رفع موی زاید با ایلایت ipl
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۳:٥٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢۳ تیر ۱۳٩٤
 
 دانستنی هایی درباره ایلایت :
سیستمهای نور شدید پالسی که در اصل لیزر  نیست بلکه  فلش لامپهای زنون هستند که نور چند طول موجی ایجاد میکنندکه قادر
اثرات گونگون روی پوست داشته باشد و میتوان با گزینش فیلتر های مناسب اثردلخواه برای اهداف مشخص  بدست اورد دستگاه ipl
روش محبوبی جهت برداشتن موی زاید و جوان سازی پوست و روشن نمودن لکهای صورت و هم چنین اثار سطحی جوش  صورت(اکنه) میباشد. ایلایت  با پالس های نوری با تمرکز روی فولیکول موها  موجب ایجاد گرما وتخریب مو ها بدون  سوختگی ویا اسیب  به پوست میشود. 
دستگاه حذف موی ایلایت سریع  و کاملا بدون درد است و عوارض جانبی کم است ایلایت کاندیدهای  مناسب جهت افراد دارای  پوست تیره وروشن میباشد.  تعداد زیادی از مردم تجربه حذف موی زاید با این روش را داشتند. اگر موها دوباره رشد کنند به صورت نازک و ظریف خواهد بود.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نکات قبل لیزر:
 هرگونه بیماری پوستی یا غیر پوستی و حساسیت های که در گذشته داشتید رو به پزشک اطلاع 
دهید  سابقه تبخال  یا عفونت های 
پوستی    اختلات هورمونی را بیش از درمان با لیزر لطفا اطلاع دهید. 
کندن موها با موم  و موچین  و اپیلاسیون و الکترو لیزر تا 6 هفته قبل از انجام لیزر . از یک ماه قبل از استفاده از لیزر  ازآفتاب گرفتن کرمهای برنزه کننده  و  استفاده نکنید . روز انجام لیزر هر گونه ارایش و کرم زدن ممنوع است  منطقه مورد  درمان  باید کاملا شسته و تمیز باشد. 
 جلوگیری از  استفاده از عطر خوشبو کننده بدن  ویا هر چیزی که باعث حساسیت  در قسمت لیزر شده  قبل و بعد درمان جلوگیری شود . 
 
 
 
 
 
 
رفع موی زاید به چند جلسه نیاز دارد: 
 
 
 
تعداد جلسات با توجه به نوع پوست و ضخامت مو بین 4 تا 8 جلسه میباشد. 
 
نکات پس از  حذف موی زاید:

 بلافاصله از کرم های تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید 
در فواصل حذف موی زاید به هیچ عنوان در معرض افتاب نباشید
 از افتاب گرفتگی و سولاریوم اکیدا پرهیز کنید 
در فواصل لیزر تراپی از کندن موها خوداری کنید و تنها موها رو شیو کنید  
تا زمانی که ناحیه لیزر شده التهاب دارد از تعریق زیاد خوداری کنید 
به مدت سه روز از شنا کردن و رفتن به سونا خوداری کنید.
برای اطلاعات بیشتر با شماره 0214495140 ویا 09199090683 تماس بگیرید
تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان کل رفع مو زائد کل بدن هر جلسه فقط 390 هزار تومان


 
 
رفع موی زاید با ایلایت ipl
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۳:٥٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢۳ تیر ۱۳٩٤
 
 دانستنی هایی درباره ایلایت :
سیستمهای نور شدید پالسی که در اصل لیزر  نیست بلکه  فلش لامپهای زنون هستند که نور چند طول موجی ایجاد میکنندکه قادر
اثرات گونگون روی پوست داشته باشد و میتوان با گزینش فیلتر های مناسب اثردلخواه برای اهداف مشخص  بدست اورد دستگاه ipl
روش محبوبی جهت برداشتن موی زاید و جوان سازی پوست و روشن نمودن لکهای صورت و هم چنین اثار سطحی جوش  صورت(اکنه) میباشد. ایلایت  با پالس های نوری با تمرکز روی فولیکول موها  موجب ایجاد گرما وتخریب مو ها بدون  سوختگی ویا اسیب  به پوست میشود. 
دستگاه حذف موی ایلایت سریع  و کاملا بدون درد است و عوارض جانبی کم است ایلایت کاندیدهای  مناسب جهت افراد دارای  پوست تیره وروشن میباشد.  تعداد زیادی از مردم تجربه حذف موی زاید با این روش را داشتند. اگر موها دوباره رشد کنند به صورت نازک و ظریف خواهد بود.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نکات قبل لیزر:
 هرگونه بیماری پوستی یا غیر پوستی و حساسیت های که در گذشته داشتید رو به پزشک اطلاع 
دهید  سابقه تبخال  یا عفونت های 
پوستی    اختلات هورمونی را بیش از درمان با لیزر لطفا اطلاع دهید. 
کندن موها با موم  و موچین  و اپیلاسیون و الکترو لیزر تا 6 هفته قبل از انجام لیزر . از یک ماه قبل از استفاده از لیزر  ازآفتاب گرفتن کرمهای برنزه کننده  و  استفاده نکنید . روز انجام لیزر هر گونه ارایش و کرم زدن ممنوع است  منطقه مورد  درمان  باید کاملا شسته و تمیز باشد. 
 جلوگیری از  استفاده از عطر خوشبو کننده بدن  ویا هر چیزی که باعث حساسیت  در قسمت لیزر شده  قبل و بعد درمان جلوگیری شود . 
 
 
 
 
 
 
رفع موی زاید به چند جلسه نیاز دارد: 
 
 
 
تعداد جلسات با توجه به نوع پوست و ضخامت مو بین 4 تا 8 جلسه میباشد. 
 
نکات پس از  حذف موی زاید:

 بلافاصله از کرم های تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید 
در فواصل حذف موی زاید به هیچ عنوان در معرض افتاب نباشید
 از افتاب گرفتگی و سولاریوم اکیدا پرهیز کنید 
در فواصل لیزر تراپی از کندن موها خوداری کنید و تنها موها رو شیو کنید  
تا زمانی که ناحیه لیزر شده التهاب دارد از تعریق زیاد خوداری کنید 
به مدت سه روز از شنا کردن و رفتن به سونا خوداری کنید.
برای اطلاعات بیشتر با شماره 0214495140 ویا 09199090683 تماس بگیرید
تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان کل رفع مو زائد کل بدن هر جلسه فقط 390 هزار تومان


 
 
تخفیف رفع موهای زاید
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ٩:٠٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۸ تیر ۱۳٩٤
 

فقط تا پایان ماه رمضان           در مرکز ایده آل پونک

 

رفع موهای زاید با برترین دستگاه کانادایی با طول موج استثنایی و قابل تنظیم

 

کل بدن   هرجلسه 390 تومان

مزایا:

– نتیجه دائم و طولانی‌مدت

– جلسه‌های درمانی سریع

– کم کردن موها در نواحی بسیار وسیع

– بهترین گزینه است در مواردی که به نتیجه نرسیدید.

 

دستگاه‌ با ارتعاش موج‌های نوری برای از بین بردن ریشه مو در فولیکول عمل می‌کنند و به‌طور تدریجی رشد مو را از بین می‌برند.دستگاه دسته از نور را ساطع می‌کند که از پوست رد می‌شود و به فولیکول مو می‌رسد. وقتی این اشعه جذب شود انرژی تبدیل به گرما می‌شود که فولیکول را غیرفعال می‌کند. خواص اشعه (طول موج، مدت پالس و قدرت اشعه) طوری انتخاب می‌شود که فقط به این سلول‌ها آسیب برسد و نه دیگر مناطق پوست. در روش IPL اشعه برای صورت، سینه، بازو زیر بازو و کشاله ران و پاها استفاده می‌شود و فولیکول‌هایی را که مسئول رشد مو هستند بدون آنکه به بقیه بافت اطراف آسیب بزند، هدف قرار می‌دهد. درمان قطعی رشد مو تنها چند دقیقه برای نواحی کوچک و نیم‌ساعت برای نواحی وسیع‌تر است

    اطلاعات بیشتر با 09199090683