کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

پرسش و پاسخ درباره Ultrasonic cavitation
نویسنده : ایده آل - ساعت ٢:۳٢ ‎ق.ظ روز جمعه ۱٦ بهمن ۱۳٩٤
 
  • درمان با Ultrasonic cavitation  چیست و چگونه است ؟

این روش با ایجاد یک فشار چرخشی در ناحیه هدف آغاز می شود ، بطوریکه ابزار Ultrasonic را پس از مالیدن یک ژل به پوست ناحیه هدف ، در تماس مستقیم با آن ناحیه قرار می دهیم و با حرکات چرخشی ادامه می دهیم ، سپس امواج داریویی به پوست انتقال می یابند و آن را تا 40 الی 50 درجه سلسیوس گرم می کند بدون اینکه آسیبی به سطح پوست وارد کند ؛ گرما باعث انقباض فیبرهای کلاژن می شود تا پوست سریعا سفت شود . در نهایت این کار با فشارهای چرخشی دیگری تماممی شود . هر جلسه درمانی بسته به وسعت ناحیه درمانی و سفتی لایه های چربی ، 15 الی 20 دقیقه طول می کشد . گاهی اوقات تغییرات بعد از درمان اول ظاهر می شوند و به تدریج ظرف مدت چند روز ، بهتر همخواهد شد . برای دیدن بهترین نتیجه ، 6 الی 10 جلسه با فواصل سه روزه می تواند پیشنهاد خوبی باشد .

  • بیماران در طول درمان با RF  یا اولتراسونیک چه حسی دارند ؟

بیشتر مردم گفته اند که این درمانبدون درد و راحت است . بعضی ها به دلیل اختلالات و سرو صدایی که در اطراف بدنشان پخش می شود ، کمی احساس ناراحتی می کنند ، اما این هیچ آسیبی ایجاد نمی کند و به محض دور شدن دستگاه از بدن ، از بین می رود . همچنین ممکن است در طول درمان احساس گرما بکنید . اگر خیلی احساس گرما کردید ، می توانید درخواست کنید که برای شما دوبارهژل بزنند .

  • چه چیزهایی را می توان با روش Ultrasonic cavitation  درمان کرد ؟

ü     برای کاهش چربی ها و سلولیت

ü     برای سفت کردن پوست (البته به صورت تلفیق با رادیوفرکانسی)

ü     برای پیکرتراشی

  • چه نتیجه ای را می توانیم از این روش ها انتظار داشته باشیم ؟

Ultrasound  یک روش موثر و سریع است که به 6 الی 10 جلسه نیاز دارد و هر جلسه هم 15 الی 20 دقیقه طول می کشد . بیماران معمولا پس از جلسه اول اندکی کاهش حجم را حس می کنند که با گذشت جلسات ، این مشاهده بیشتر و قابل توجه تر می شود . نتایج می تواند بسته به ساختار بافت ، ناحیه درمانی ، سن ، متابولیسم ، تغییرات هورمونی و ... متفاوت باشد . یک رژیم غذایی مناسب و داشتن فعالیت فیزیکی می تواند باعث پایدار بودن و مانا بودن نتیجه شود .

  • چه مناطقی برای اعمال این نوع درمان مناسب هستند ؟

مناطقی که چربی ها در آنجا متمرکز هستند مثل ران ها ، شکم ، بازوها که ورزش و رعایت رژیم غذایی به تنهایی قادر به کاهش حجم آنها نیستند ، می توانند با استفاده از این درمان بهبود یابند .

  • آیا Ultrasonic cavitation روشی برای کاهش وزن است ؟

معمولا برای فرم دهی بدن مفیدتر است تا برای کاهش وزن ، می توان آن را به عنوان روشی برای حذف سلول های چرب سمج در نظر گرفت ، که نمی توان آنها را با ورزش و رژِم غذایی از بین برد .

  • چربی هایی که طی این روش به صورت امولیسون در می آیند ، چگونه از بدن حذف می شوند ؟

این چربی ها به موادی تبدیل می شوند که می توانند به راحتی از طریق غدد عرقی ، گردش کبدی ، سیستم لنفی و یا حتی از طریق ادرار دفع شده و از بدن خارج گردند .

مشاهده ی آخرین مقالات در وب سایت جدید ایده آل به آدرس

www.clinic-ideal.ir


تماس برای گرفتن اطلاعات
بیشتر در خصوص لیزر واژینال (فمی

لیفت)کرایولیپولیز-لیپوماتیک-بادی
جت-اولترازد


کویتیشن-شاک ویو
_رادیوفرکانسی


رژیمهای
استاندارد کاهش و افزایش وزن

با

44483079
09199090683


صفحه ایسنتاگرام ایده آل

Clinic__ideal