کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

لیپوماتیک
نویسنده : ایده آل - ساعت ۱٢:٢٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٩ بهمن ۱۳٩٤
 

تجارب کلینیکی و تاثیر لیپوماتیک

لیپوماتیک که به آن لیپوساکشن لرزشی هم می گویند ، یک تکنیک جدید است که برای حل بسیاری از مشکلات ، اخیرا ابداع شده است . اساس کار این است که نوسانات موجی انرژی که با هوای کمپرس شده در داخل کانولا (ابزار روش لیپوماتیک) ایجاد می شود سبب ایجاد حالت لرزشی در کانولا می گردد و این حرکت چربی ها را حل کرده و ساختارشان را به هم می ریزد ، راحت تر با استفاده از توبول متصل به کانولا از بدن خارج شوند .

پس از انجام لیپوماتیک باید چه چیزی انتظار داشته باشم ؟

این مهم است که این موضوع را درک کنید که نتیج حاصل از لیپوماتیک تا 3 ماه پس از انجام این روش بطور کامل ظاهر نمی شود و پس از انجام لیپوماتیک لازم است مدتی بگذرد تا مورم و کبودی ها از بین بروند و پوست بطور مناسب جایگیری شود .

معمولا سه روز پس از انجام لیپوساکشن ، کبودی ها به اوج مقدار خود می رسند ، پس از دو هفته هم اندک اندک کم شده و به مقدار حداقلمی رسند و پس از یک ماه بدن کاملا به حالت نرمال خود باز می گردد . اثرات واقعی ، 2 ماه پس از انجام این نوع ساکشن ظاهر می شوند . شایان ذکر است که افراد یک روز پس از انجام این عمل می توانند به انجام  فعالیت های روزمره خود بازگردند .

مزایای روش لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها :

  • دستگاه آن یک سیستم ایمنی هوشمند و فعال دارد که موقع رو برو شدن با بافت های غیر بافت چربی ، متوقف می شود .
  • کمترین میزان کبودی و ورم را ایجاد می کند .
  • کمترین میزان انقباض پوستی را دارد (یعنی پوست را به کمترین میزان ممکن می کشد)
  • هزینه آن و نیز زمان مورد نیاز برای انجام این روش کمتر از سایر روش ها است .
  • درد بسیار کمی دارد .

دوره نقاهت آن بسیار کوتاه است و مریض خیلی سریع بهبود می یابد .

درباره ابزاری که روش لیپوماتیک با آن انجام می گیرد باید گفت که این وسیله مورد تایید FDA (سازمان جهانی غذا و دارو) است و یک سیستم ایمن و قابل اطمینان برای خارج کردن حجم چربی از نقاط مختلف بدن است . در واقع ابتدا سلول های چربی با استفاده از این دستگاه شکسته می شوند تا بصورت امولسیون درآیند (شکسته شدن آنها با وسیله بنام کانولا صورت می گیرد) سپس این امولسیون ها با استفاده از یک ساکشن از بدن خارج می گردند . ویژگی منحصر بفرد این دستگاه ، یک سیستم هوشمند است که هنگام برخورد با بافت های دیگر مثل اعصاب ، عروق خونی . ماهیچه ها ، متوقف می شود و آسیبی به آنها وارد نمی کند . این دستگاه در هر دقیقه ، 600 لرزش دارد ، تصویر کانولا را در ناحیه سرش حرکات لرزشی دارد ، می توانید مشاهده کنید .

 


مشاهده ی آخرین مقالات در وب سایت جدید ایده آل به آدرس

www.clinic-ideal.ir


تماس برای گرفتن اطلاعات
بیشتر در خصوص لیزر واژینال (فمی

لیفت)کرایولیپولیز-لیپوماتیک-بادی
جت-اولترازد


کویتیشن-شاک ویو
_رادیوفرکانسی


رژیمهای
استاندارد کاهش و افزایش وزن

با

44483079
09199090683


صفحه ایسنتاگرام ایده آل

Clinic__ideal