کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کمبود های غذایی زنان مبتلا به ام اس
نویسنده : ایده آل - ساعت ٢:٠۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٩ بهمن ۱۳٩٤
 

نتایج یک مطالعه جدید از محققان دانشگاه جان هاپکینز نشان می‌دهد، خانم‌های مبتلا به مالتیپل اسکلروزیس(MS)، در مقایسه با افراد سالم، ممکن است مواد غذایی ضدالتهابی و آنتی‌اکسیدانی کمتری را از جمله مواد غذایی حاوی فولات، ویتامین E و منیزیم در رژیم غذایی روزانه خود گنجانده باشند. محققان معتقدند، یافته‌های جدید آنان کارایی مهمی برای خانم‌ها دارد، یعنی مواد غذایی ضدالتهابی و دارای آنتی‌اکسیدان می‌تواند خطر بیماری عصبی را مانند MS کاهش داده یا باعث کاهش پیشرفت بین افرادی شود که به این بیماری مبتلا هستند.
 
براساس گفته‌های دکتر کاسارد و همکارانش، شیوع بیماری MS در سال‌های اخیر منجر به ارائه نظریه‌ای شد مبنی بر اینکه مواد غذایی ضدالتهابی نقش مهمی در بهبود شرایط دارند. برای این مطالعه، پژوهشگران، 57 نفر از خانم‌های دارای سنین 18 تا 60 سال و دارای شاخص توده بدنی 30 و کمتر را برای تاثیر مکمل‌های ویتامین D در این مطالعه به کار گرفتند. 27 نفر از این افراد دارای بیماری MS و 37 نفر دیگر سالم بودند.
 
محققان دریافتند که به‌طور متوسط، زنان مبتلا به MS سطوح پایین‌تری از پنج ماده مغذی ضدالتهاب و آنتی‌اکسیدان، یعنی مواد غذایی حاوی فولات، ویتامینE، منیزیم، لوتئین، zeaxanthin و کورستین، در مقایسه با افراد سالم مصرف می‌کنند. زنان مبتلا به MS روزانه به‌طور متوسط 244 میکروگرم محصولات غذایی دارای فولات مصرف می‌کردند، در حالی که، مصرف متوسط محصولات غذایی دارای فولات رژیم غذایی برای افراد سالم 321 میکروگرم بود. مصرف روزانه توصیه شده فولات در رژیم غذایی برای بزرگسالان 400 میکروگرم است. 
 
متوسط مصرف منیزیم در روز برای خانم‌های مبتلا بهMS، 254 میلی‌گرم بود، در حالی که در گروه سالم مصرف متوسط منیزیم روزانه 321 میلی‌گرم بود. در مقایسه با گروه شاهد، زنان مبتلا به MS همچنین مقدار کالری خود درصد کمتری از چربی را دریافت می‌کردند.

 مشاهده ی آخرین مقالات در وب سایت جدید ایده آل به آدرس

www.clinic-ideal.ir


تماس برای گرفتن اطلاعات
بیشتر در خصوص لیزر واژینال (فمی

لیفت)کرایولیپولیز-لیپوماتیک-بادی
جت-اولترازد


کویتیشن-شاک ویو
_رادیوفرکانسی


رژیمهای
استاندارد کاهش و افزایش وزن

با

44483079
09199090683


صفحه ایسنتاگرام ایده آل

Clinic__ideal