کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

بدون دردسر به هدف خود برسید و با این روش ها تا 3کیلو لاغر شوید
نویسنده : ایده آل - ساعت ۳:٢٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ بهمن ۱۳٩٤
 


۱- مقدار غذایتان را کنترل کنید
حجم زیاد غذا به دریافت کالری شما کمک می‌کند، حتی اگر آن غذا سالم باشد. پس مقدار مصرف‌تان را کنترل کنید. مقدار مصرف گوشت نباید بیشتر از اندازه‌ی کف دست باشد. در مورد تنقلات مهم است که آن را مستقیماً از بسته محصول استفاده نکنید. وقتی به رستوران می‌روید در همان ابتدا نصف سفارشتان را در جعبه مخصوص گذاشته تا به منزل بیاورید. در این صورت وسوسه نخواهید شد که تمامی غذا را میل کنید. نصف ظرفتان باید از میوه و سبزیجات تشکیل شده باشد.
۲- از محصولات کم چرب استفاده کنید
گرچه اکثر محصولاتی که می‌خرید ممکن «کم چرب» باشد، اما در خیلی مواقع این برچسب‌ها یک دام است. برخی از تولیدکنندگان برای بهبود طعم محصول خود از شکر، آرد و غلیظ کننده استفاده می‌کنند. این مواد اضافه شده به محصول، کالری دریافتی شما از آن را بیشتر می‌کند. چربی این محصولات با نوعی کربوهیدرات جایگزین شده‌اند که به سرعت به خون جذب شده و باعث بالا رفتن قند خون می‌گردد. همچنین خیلی از افراد برچسب «کم چرب» را چراغ سبزی برای خوردن بیشتر می‌دانند، غافل از آنکه مقدار کالری دریافتی‌شان کمتر نخواهد شد.
۳- فعال باشید
فعالیت‌های بدنی بسیار حائز اهمیت‌اند. هر روز حداقل ۱۰ هزار قدم پیاده‌روی کنید. همچنین از یک برنامه ورزشی مناسب استفاده کنید.

 

 مشاهده ی آخرین مقالات در وب سایت جدید ایده آل به آدرس

www.clinic-ideal.ir


تماس برای گرفتن اطلاعات
بیشتر در خصوص لیزر واژینال (فمی

لیفت)کرایولیپولیز-لیپوماتیک-بادی
جت-اولترازد


کویتیشن-شاک ویو
_رادیوفرکانسی


رژیمهای
استاندارد کاهش و افزایش وزن

با

44483079
09199090683


صفحه ایسنتاگرام ایده آل

Clinic__ideal