کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

همه چیز در مورد کرایولیپولیز -بخش دوم(سوالات متداول شما)
نویسنده : ایده آل - ساعت ۱٢:٢٧ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۳ اسفند ۱۳٩٤
 

برای سلول‌های چربی تخریب شده چه اتفاقی می‌افتد؟

سلول‌های چربی از بین میروند و از طریق سیستم لنفاوی در بدن حل می‌شوند. سپس سیستم عصبی با استفاده از فرایندهای طبیعی بدن، سلول‌های چربی حل شده را دفع می‌کند. با انجام این فرایند در طول هفته‌های بعدی، ناحیه درمان شده کوچکتر می‌شود.

یک جلسه درمان چقدر  طول می‌کشد؟

بسته به ضخامت ناحیه مورد درمان، و همچنین سرعت پاسخ‌دهی بدنتان به تکنولوژی سرد کننده، در هر جلسه برای هر ناحیه 45 تا 60 زمان لازم است. درمان شما، متناسب با نیازهایی که در جلسه مشاوره پیش از درمان مطرح می‌کنید انجام می‌گیرد. اگر بخواهید بیشتر از یک ناحیه درمان شود، به زمان بیشتری نیاز خواهد بود.

چه نتایجی به دست خواهد آمد؟

مطالعات بالینی انجام شده در مورد کرایولیپولیز، کاهش 20 تا 40 درصدی چربی را نشان می‌دهند. بسته به شرایط فرد، ضخامت چربی رسوب کرده در هر ناحیه، و سبک زندگی فرد پس از درمان، نتایج به دست آمده  متفاوت خواهند بود. افرادی که توصیه‌های پس از درمان را رعایت می‌کنند بهترین نتیجه را به دست می‌آورند.

چه موقع نتایج را خواهیم دید؟

این امر به شرایط فرد، ضخامت چربی و ناحیه مورد درمان بستگی دارد. تغییرات در طول چند هفته رخ می‌دهند؛ به طوری که طبق برآوردها زمان مورد نیاز برای مشاهده بیشترین نتیجه 12 هفته است، اگرچه بعضی از مراجعین ما پس از حدود دو هفته اولین نتایج را می‌بینند.

آیا این روش درد دارد؟

خیر، این روش یک فرایند کاملاً راحت دارد. تکنولوژی مورد استفاده ما عملکرد منحصر به فردی دارد که فشار مکش را کم می‌کند. مراجعین، تقریباً همیشه نگران ناراحت کننده بودن این روش هستند، اما بعداً به ما می‌گویند که هیچ ناراحتی یا دردی احساس نکرده‌اند و اینکه به آن اندازه‌ای که خیال می‌کردند سرد نبود. همیشه، راحتی شما بالاترین اهمیت را برای ما دارد. 

 

بعد از جلسه درمان چه احساسی خواهیم داشت؟

خوبی کرایولیپولیز این است که این روش کلاً عوارض بسیار کمی دارد؛ به هیچ‌گونه دوره بهبودی یا زمان استراحتی نیاز ندارد؛ مشاهده کبودی یا قرمزی گسترده بعد از انجام آن بسیار نادر است و شما می‌توانید دقیقاً بعد از هر جلسه بدون ناراحتی به فعالیت‌های عادی روزمره خود ادامه دهید. و حتی اگر درمانتان را در وقت ناهار یک روز کاری انجام دادید، می‌توانید بعد از وقت ناهار به سر کار برگردید.

آیا نتایج دائمی هستند؟

بله، دائمی هستند. سلول‌های چربی بلوری شده توسط روش کرایولیپولیز به وسیله فرایندهای طبیعی بدن جذب می‌شوند. این سلول‌ها پس از نابودی دیگر نمی‌توانند دوباره رشد کنند.

آیا پس از درمان باید از یک برنامه تمرینی به خصوص پیروی کنیم؟

برای جواب دادن درمان نه به مکمل یا برنامه‌های رژیمی خاصی نیاز دارید و نه مجبورید که عادات ورزشی‌تان را تغییر دهید. البته، کرایولیپولیز جایگزینی برای مراقبت از بدنتان نیست، هر چند که معمولاً بدن از درمان انگیزه بیشتری برای مراقبت از خودتان خواهید داشت، زیرا مراقبت از بدن نیز مانند این درمان یک سرمایه‌گذاری برای خوش‌فرم شدنتان است. استفاده از یک رژیم غذایی و سبک زندگی سالم در کنار کرایولیپولیز تنها نتیجه درمان را افزایش می‌دهد.

ناحیه تحت درمان چقدر می‌تواند بزرگ باشد؟

پروب‌های ما برای دو اندازه کاربرد دارند. این به ما اجازه می‌دهد که علاوه بر درمان نواحی بزرگتر مانند بالا و پایین شکم، ران‌ها و پهلو‌ها، نواحی کوچکتری مانند بازوها، چربی اطراف بند سینه بند  و داخل ران‌ها را نیز درمان کنیم. پروب کوچک ما مساحتی در حدود اندازه یک کف دست خانم‌ها را درمان می‌کند، در حالی پروب بزرگتر دو برابر این اندازه را درمان می‌کند، و هر دو یک قیمت دارند. 

کدام نواحی را می‌توانید درمان کنید؟

بالا و پایین شکم، بازوها، داخل و بیرون ران‌ها، پهلوها، چربی طرفین لگن، چرب‌های آویزان شده از بالای کمر شلوار یا دامن ، پشت ران‌ها، باسن، بالاتنه مردان و سینه‌های مردانه . نمی‌توان از پروب در نواحی چانه، قوزک‌ها یا مچ دست‌ها استفاده کرد زیرا معمولاً این نواحی خیلی کوچکتر از آن هستند که بشود آن‌ها را درمان کرد. از کرایولیپولیز می‌توان برای کوچک کردن سینه‌های مردانه استفاده کرد اما نمی‌توان از آن برای درمان بافت سینه زنان یا ژنیکوماستی (بزرگ شدن خوش خیم سینه در مردان)  استفاده کرد. 

مشاهده ی آخرین مقالات در وب سایت جدید ایده آل به آدرس

www.clinic-ideal.ir


تماس برای گرفتن اطلاعات
بیشتر در خصوص لیزر واژینال (فمی

لیفت)کرایولیپولیز-لیپوماتیک-بادی
جت-اولترازد


کویتیشن-شاک ویو
_رادیوفرکانسی


رژیمهای
استاندارد کاهش و افزایش وزن 

با

44483079 
09199090683
44495410

صفحه ایسنتاگرام ایده آل


Clinic__idea