کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

 
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ٩:٥٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ آبان ۱۳۸٢
 

شيرين عبادي درباره‌ي حقوق بشر و آزادي‌هاي سياسي ايران اظهار داشت: آزادي‌هايي كه امروز ما داريم بسيار بيشتر از آزادي‌هايي است كه در گذشته داشته‌ايم و احترامي كه در حال حاضر به حقوق بشر گذاشته مي‌شود، بسيار بيشتر از پيش است.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) شيرين عبادي، در گفت‌وگو با روزنامه‌ي الراي العام چاپ كويت در ادامه افزود، با وجود آن نمي‌توان گفت كه در حال حاضر با مشكلاتي در زمينه‌ي حقوق بشر و آزادي روبرو نيستيم، بلكه مطمئنا برخي مشكلات در اين زمينه وجود دارد كه ملت ايران به تنهايي مي‌تواند اين مشكلات را حل كند.
عبادي تاكيد كرد: ما به هيچ كس اجازه نمي‌دهيم كه در امور داخلي ايران دخالت كند و اگر ايران مشكلي دارد، اين مشكل تنها مربوط به ايرانيان است و هيچ كس حق دخالت در آن را ندارد.
عبادي درباره‌ي واكنش برخي از جناح‌هاي محافظه كار ايران نسبت به اعطاي جايزه‌ي نوبل صلح به وي و اتهام اين جناح‌ها به عبادي مبني بر اين كه به دين و شريعت اسلام اهانت كرده است، گفت: من به نظر و ديدگاه تمامي اين افراد احترام مي‌گذارم، اما مطمئنا و مطلقا به تغيير قوانين اسلامي يا خدشه دار كردن آنها معتقد نيستم، ولي تاكيد دارم كه اسلام دين صلح و محبت است، نه دين خشونت و تروريسم.
وي افزود: اگر ما از اسلام قرائت درستي داشته باشيم، خواهيم ديد كه مي‌توانيم به تمام اصول قواعد و مفاهيم حقوق بشر احترام بگذاريم.
شيرين عبادي در پاسخ به اين سوال كه اگر وي يكي از اعضاي شورا و كميته صلح نوبل بود ميان شيرين عبادي و محمد خاتمي رييس جمهور ايران چه كسي را برنده‌ي اين جايزه معرفي مي‌كرد، گفت: سوال بسيار سختي است، اما اگر از بسياري از امور چشم پوشي كنم، بايد بگويم اين جايزه را به محمد خاتمي اعطا مي‌كردم؛ زيرا به خوبي از ميزان رنج‌ها و سختي‌هايي كه وي طي هفت سال گذشته تحمل كرده است، اطلاع دارم.
عبادي درباره‌ي اين كه براي يك ميليون و 300 هزار دلار جايزه صلح نوبل چه برنامه‌هايي را در نظر گرفته است گفت: هنوز زود است كه در اين زمينه چيزي بگويم، اما مطمئنا اين ميزان از پول را در فعاليت‌هاي انساني خود در ايران به كار خواهم برد.