کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

 
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱٠:٥٤ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٠ آذر ۱۳۸٤
 

اولين آپديت از محل کار مامان پروانه:

بلاخره اينترنت کامپيوتر اسقاط اينجا را رديف کردم . البته می دونم خيلی کم وقت پيش می آدکه مثل الان بتونم به اينترنت وصل بشم. و به همين خاطر زياد دلتون خوش نشه!!

امروز هم طبق معمول که جای پارک پيدا نمی شد يک کوچه قبل تر زانتيامونو پارک کرديم و داشتيم قفل و فرمون می زديم که چشموم خورد به يک قيافه آشنا!!! که داشت از همون خونه بغلی می اومد بيرون....يک ذوقی در وکرديم از خودمون و با عجله اومدم بيرون.......

**سلام خانم (م)

*به به سلام..پروانه جون.. چطوری خوبی ؟ پريسا .. اقا رضا و ...................

خلاصه سرتونو درد نيارم..


خانم (م) از همسايه های قديمی امون بود که جريان زندگی اش
هميشه برام جالب بود..همسر ايشون يکی از بساز و بنداز های اين کلان شهر است.. حدودا ۱۰ سال پيش خانم (م) می ره جايی که سر کتاب باز می کنند.. اونجا بهش می گن که شوهرت يک زن ديگه هم داره ولی خانم (م) قضيه رو جدی نمی گيره تا اينکه بعد از ۲ سال کاشف بعمل می اد که بلههههههههه اقا حدودا ۶ ساله که تجديد فراش کردند.اونم با يک خانم پولدار و ازون سانتی مانتال ها.....و جالب تر اينکه اين خانم از اشنا های قديم اشون هم بوده که با هم رفت و اومد هم داشتند!!

تصورشو بکن مثلا توی عروسی دخترشون .زن دوم هم بوده و خانم (م) چقدر هم بهش عزت و احترام می کرده( اون موقع نمی دونسته که این خانم زنشه چون اصلا فکرشم نمی کرده این خانم که لیسانس زبان هم داره و پولداره توجهی به همسر شکم گنده بی سوادش داشته باشه!)

جالبه که زن اول چادری ..محجبه..مظلوم....زن دوم نقطه مقابل!!۱۸۰ درجه!

خلاصه از صبح تو فکر اين موضوع هستم......


.........يک در خواست داشتم
اقايان محترمی که اين اپديت رو خونند می شه برام بنويسند که به چه دلايلی ممکنه هوس کنند که تجديد فراش کنند؟؟....سوال سختيه؟؟؟!!!پا نوشت:

بابا جان..من كه نگفتم فقط اين اقايان هستند كه خيانت در وكنند! !. چرا يكي دو تا از شما اينقدر جبهه گرفتيد؟

فقط مي خواستم نظر تونو در اين مورد بگيد ..به وقتش در مورد خيانت خانم ها هم بحث در وكنيم!.