کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

 
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱٠:۳٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢۳ امرداد ۱۳۸٦
 

 درد......درد......درد.

ديروز پدر و مادر  يك بچه 45 روزه اومند  محل كارم براي تشكيل پرونده. ..از 20 روزگي فهميده بودند كه نوزاد  مبتلا به بيماري فنيل كتونوري است..  پدربچه معتاد به كراك  است و بيكار.

 مادر هم  بعد از تولد بچه قهر كرده  و به خانه پدري خودش رفته بود. بيماري   كودك در جريان غربالگري تشخيص داده شده بود .  مادر بعد از فهميدن اين قضيه دوباره برگشته بود پيش نوزادش كه درمان را شروع كند. فكر نمي كنم 22 يا 23 سال بيشتر از سن مادر مي گذشته... در جريان حرف هايش

مي فهمم كه يك فرزند 1.5 ساله ديگر هم داره و به قول خودش شير به شير حامله شده است.

عجب صبري اين مادر بيچاره دارد..يك شوهر بيكار و  معتاد......يك نوزاد بيمار..و يك كودك  نوپا.

ديدن بعضي از زندگي ها  باعث مي شه  كه يادمون بيفته كه چه نعمت هاي بزرگي را خداوند بهمون داده كه

شكرگذار ان نيستيم.

*********************************************

فرشته مهربون

دختر كوچولو  يك هفته بود كه تنها مي خوابيد. يك شب به خير به مامان و بابا يش مي گفت و مي رفت كه بخوابه. دختر كوچولو هر روز يك حساب سرانگشتي مي كرد كه چند شب ديگه مونده كه فرشته مهربون

برايش يك دوچرخه زردرنگ بخره.

يك هفته گذشت.

فرشته مهربون يك دوچرخه زردرنگ خريد  و به دختر كوچولو هديه داد.  اما به دخترك تذكر داد اگر

بعد ازين بخواد تنها نخوابه  دوچرخه را پس خواهد گرفت و به دختر ديگري هديه خواهد داد.

فرشته مهربون كمي مقتصد بود. دوچرخه را يك سايز بزرگتر براي دخترك خريده بود كه تا دو سه سالي

قابل استفاده باشد. بهمين خاطر شب اولين روزي كه دخترك  دوچرخه سواري كرده بود دچار پادرد شديدي شد

فرشته مهربون پيغام فرستاد كه دخترك بايد شير و ماست و گوشت زياد بخوره تا زودتر قدش بلند بشه  تا راحت بتونه پا بزنه !! همچنين يك شربت بلند كننده قد  را  بعنوان كادو براي دخترك فرستاد.

دخترك  از مادر خود خواست كه به فرشته مهربون اس ام بزنه  و بگه كه :

هر وقت قدش بلند شد دوباره تنها خواهد خوابيد و صاحب دوچرخه خواهد شد!

********************************************

سوال :

كسي يك معلم خوب براي آموزش شطرنج به پريسا سراغ نداره؟؟؟؟؟

********************************************

طالع بینی شما از ۱۵ مرداد تا اول شهریور

فروردين (بره)

با رسيدن يك خبر خوش، احساساتي و شادمان خواهيد شد. سعي كنيد محبوبيت خود را نزد خانواده حفظ كنيد. اجازه ندهيد بعضي نگراني‌ها موجب دلسردي شما از كارتان شود. روزهاي آتي به يك رنگ نخواهد ماند. نگاه و توقع خود را از ديگران و به طور كلي دنيا تغيير دهيد، آن وقت بسياري از دلتنگي‌ها و مشكلات خود را حل شده خواهيد يافت. صادق بودن در زندگي يكي از بهترين خصلت‌هاي روزگار است و صداقت همسايه ديرينه انسان‌هاست. افق‌هايي به روي‌تان گشوده خواهد شد كه پيامد خوشي براي‌تان به همراه دارد.
مدتي است شخصي كه از دوستان قديميتان مي‌باشد به فكر شماست، او در صدد جبران رفتار گذشته خود مي‌باشد، او را ببخشيد.

ارديبهشت(گاو)

از اين‌كه بعضي خواسته‌هاي شما در خانواده جدي گرفته نمي‌شود، عصبي و ناراحت هستيد. شما سعي كنيد متقابلا قضاوتي منطقي و عادلانه در مورد ديگران داشته باشيد و از نشان دادن عكس‌العمل‌هاي تند و مخالفت‌آ‌ميز خودداري كنيد. در بعضي پيچيدگي‌هايي كه به كار شما افتاده است ، خود را مقصر ندانيد. از اين نوع مشكلات و حوادث در زندگي همه پيش مي‌آيد. به زودي كار و تعهد مهمي به عهده شما گذاشته مي‌شود. از اين موقعيت به خوبي استفاده كنيد. اميد را از دست ندهيد و زندگي با اميد را سرلوحه كار خود قرار دهيد، دريچه‌اي تازه از خوشبختي به روي خودباز كنيد، اين روزها منتظر شنيدن پاسخي هستيد كه زندگي‌تان را شيرين و زيبا مي‌كند.خرداد(دوپيكر)

اين روزها اندكي بيش از حد معمول عجول و شتابزده هستيد ،انگار كه اختيار خودتان دست خودتان نيست. اگر خوب دقت كنيد خواهيد ديد اين روحيه هيچ دليل منطقي ندارد.سعي كنيد بر اعصاب خود مسلط باشيد و قبل از اين‌كه پاي‌تان به سنگ بخورد، خود را ازاين وضعيت بيرون آوريد.
از يك كار انجام شده توسط خود يا يكي از نزديكان راضي نيستيد، اما حرص و جوش خوردن در اين مورد هم كارساز نيست ، پس سعي كنيد آرام باشيد. خبر مسرت‌بخشي دريافت مي‌كنيد كه در زندگي‌تان تحول بزرگي ايجاد خواهد كرد، شايد اين خبر براي مجردها يك پيشنهاد ازدواج باشد يا شايد خبري ديگر كه شما را خوشحال مي‌كند.


تير(خرچنگ)

به مناسبتي هديه يا پاداش خواهيد گرفت.در يك معامله راضي برمي‌گرديد. در برخورد با يك مشكل كمي حوصله به خرج دهيد، آن وقت خواهيد ديد كه راه حل تا چه حد آسان خواهد بود.
موفقيت مالي يا تحصيلي يكي از نزديكان موجب رضايت خاطر شما خواهد شد. براي سرمايه گذاري در يك امر تجاري سعي كنيد عاقبت انديش باشيد . مشورت با دوستان باتجربه بسيار كارساز خواهد بود. زياد در امور دنيوي غرق نشويد، به خودتان سخت نگيريد كه همه چيز در كمال آرامش درست خواهد شد، به جنبه معنوي زندگي‌تان بيشتر بپردازيد، كمي مصلحت‌انديش باشيد، روزهاي خوبي در انتظار شماست.مرداد(شير)

در اين هفته خود را در موقعيت تازه اي احساس خواهيد كرد. از انجام يك مسافرت يا خريد و معامله منصرف يا دودل خواهيد شد. اين روزها بايد حواس‌تان را جمع كنيد و بدون مطالعه دست به خريد مورد نظر نزنيد، چون احتمال شكست زياد است.يك آدم سوءاستفاده‌چي در كمين شماست.
سعي كنيد خود را در اختيار بعضي وسوسه‌ها قرار ندهيد. هديه‌اي به دست‌تان مي‌رسد كه بسيار خوشحال خواهيد شد. اگر به كسي قول داده‌ايد، به قول‌تان عمل كنيد، اگر در حق كسي بدي كرده‌ايد از دل او در بياوريد، متولدين مرداد به طور معمول دوست دارند مسائل پيچيده را حل كنند و از اين كار لذت مي‌برند. تولدتان مبارك.


شهريور(خوشه)

هفته شلوغ و ناآرامي در پيش داريد. بي‌حوصلگي‌هاي شما هم مزيد بر علت خواهد شد. يك مشكل اداري براي‌تان دردسرساز خواهد شد. توصيه‌هاي ديگران را جدي بگيريد. با رسيدن مقداري پول آسوده خاطر خواهيد شد. جوانان متولد اين ماه سعي كنند در محيط خانواده حرف‌شنوي داشته باشند تا خود را از مشكلات احتمالي دور نگه دارند. زوج‌هاي جوان از بهانه‌جويي‌ها دوري جويند و تا حدي از حساسيت‌هاي خود بكاهند. با يكي از دوستان‌تان كه انتظار ديدارش را نداريد، ملاقات شيريني خواهيد داشت و غافلگير خواهيد شد. خوشبختي در يك قدمي شماست، تنها كافي است دست‌تان را دراز كنيد و آن را بگيريد، از نظر مادي شانس با شماست. در ميان دوستان‌تان مثل هميشه برخورد كنيد. او شما را دوست دارد و از شما توقع دارد كه به وعده‌هاي‌تان عمل كنيد.


مهر(ترازو)

اگر سهل‌نگاري از خود نشان دهيد، به زودي ميانه شما با يكي از نزديكان به سردي خواهد گراييد. سعي كنيد از پيش آمدن كدورت در محيط كار يا خانواده جلوگيري به عمل آوريد، چون بيش از ديگران حرص و جوش خواهيد خورد. به زودي با انجام كاري شايستگي‌هاي شما براي بعضي‌ها كه نسبت به آن ترديد داشتند، به اثبات خواهد رسيد. اين روزها گوش به حرف اين و آن ندهيد تا دلخوري‌هايي براي شما پيش نيايد. يك سفر زيارتي در پيش داريد. احساس خوشي را به زندگي‌تان تزريق كنيد، شما هيچ كم و كاستي نداريد، تنها بايد كمي اعتماد به نفس‌تان را افزايش دهيد و روابط عاطفي‌تان را بهبود بخشيد.آبان(كژدم)

اين روزها خود را با بعضي افكار و روياهاي شيرين سرگرم مي‌كنيد. بد نيست، در روحيه‌تان اثر مثبت مي‌گذارد. مشكل يا مشكلات تمام‌شدني نيست. يكي از راه‌هاي رهايي اين است كه آدم خود را با افكار شيرين سرگرم كند. شما بايد خود را با اين فكر كه هيچ مشكلي نيست كه آسان نشود، اميدوار نگه داريد. به يكي از دوستان كه همفكر و همراه شماست، كمك كنيد و دست رد به سينه او نزنيد. شك و ترديد هم به دل‌تان راه ندهيد. مدتي است كه گام‌هاي‌تان سست شده، پس سعي داشته باشيد در روابط‌تان با ديگران جديدنظر كنيد و آنها را بهبود بخشيد. او از دست شما ناراحت نيست، شما چه طور؟


آذر(كمان)

با وساطت و پادرمياني يكي از دوستداران، دلگيري شما از يكي از دوستان برطرف مي‌شود. سعي كنيد بعضي بدبيني‌ها را از خود دور كنيد. يك مشكل كاري را مي‌توانيد با اندكي تدبير و مدارا حل كنيد. تاكنون پي برده‌ايد كه كارتان با لجبازي‌ پيش نمي‌رود پس به صلاح شما است دست از اين اخلاق و همچنين خودخواهي‌ برداريد. پولي كه از كسي طلب داشتيد، در اين ماه به دست‌تان خواهد رسيد. قدر لحظه‌هاي زندگي‌تان را بدانيد، اجازه ندهيد دوستي‌هاي‌تان صدمه ببيند، پايان شب سيه، سفيد است و فرداهاي بهتر و روشن‌تر و موفق‌تر در انتظار شماست. قدر اين روزهاي خوب را بدانيد.


دي(بز)

يك جريان شغلي كه اميدي به بهبود آن نداشتيد، به نفع شما به گردش مي‌افتد. از شما براي انجام يك نوع مشاركت يا همفكري دعوت مي‌شود. در يك مسئله عاطفي ورق به نفع شما بر مي‌گردد و رضايت خاطر شما فراهم خواهد شد. يك ملاقات در اين هفته براي شما خاطره‌انگيز و بسيار اميدبخش خواهد بود.
يك خبر خوش هم در راه داريد. اگر از نعمتي برخورداريد قدر آن را بدانيد كه خيلي‌ها از وجود آن نعمت بي‌بهره‌اند. از دل شكستن بپرهيزيد، سعي كنيد رفتارتان را تغيير دهيد و دل مردم را به دست آوريد. عشق زيبا است، به شرطي كه قدر آن را بدانيد و از آن سوءاستفاده نكنيد، همين روزها او دوباره مي‌آيد، اين بار با دست پر.بهمن(دلو)

از يكي از دوستان خبر يا خبرهاي خوشي خواهيد شنيد. كاري را كه در دست داريد تمام كنيد. سهل‌‌انگاري در اين مورد به نفع شما نيست. قدرت تجسم خوبي داريد، اما سعي كنيد توهمات شما بر پايه واقعيت‌ها بنا شود. مقداري پول به دست شما مي‌رسد، اما يك خرج بزرگ هم به گردن شما مي‌افتد. از يكي از دوستان خبرهاي تعجب‌آوري خواهيد شنيد. اگر طالب راحتي و آسايش هستيد، خيالات را رها كنيد و بدانيد كه دنيا بزرگ است، خودتان را دريابيد، نگذاريد فرصت‌ها به راحتي از كف برود، كارتان به زودي رونق خواهد گرفت، به شرطي كه كسي را آزار ندهيد. به آنچه دلبسته‌ايد، به زودي خواهيد رسيد.اسفند(ماهي)

خبرهاي خوبي درباره آنچه كه اين روزها فكر و ذكرتان را به خود مشغول كرده است، خواهيد شنيد و از يك موضوع مالي خيال‌تان آسوده خواهد شد. مقداري پول، به دست شما مي‌رسد. با يك ديدار تازه قلب و چشمان‌تان روشن خواهد شد. به يك مسافرت دعوت مي‌شويد، اما چندان راضي به انجام آن نيستيد. خبرهاي خوب و اميد بخشي در خانواده خواهيد شنيد. يك معامله شيرين در پيش داريد. اگر شانس با شما ياري كند، به يك موفقيت بزرگ خواهيد رسيد؛ موفقيتي كه از مدت‌ها پيش آرزوي آن را داشته‌ايد. اين ماه اسفندماهي‌ها در هر زمينه‌اي خبرهاي خوشي دريافت مي‌كنند كه به خاطر آن بايد خداوند خود را شكرگزار باشند، اما از ياد خداوند بزرگ غافل نشويد كه هميشه او پشتيبان شماست.