کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

 
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱٠:۳۱ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٥ اسفند ۱۳۸٦
 

 1:  می خواستم یک اپدیت جدید با موضوعی متفاوت بگذارم که برخوردم به کامنت خصوصی یکی از برو بچ   که همینجا یک تشکر پروانه ای ازش می کنم..و از راه دور روی ماه اش رو می بوسم. 

 اما در مورد رئیس جدیدت! موافق ترک کارت نیستم . درستش کن، آدمش کن! با این رفتارش مشخص است که خیلی مشکل دارد ، سکوت کن، ناراحتی و تنفر وکینه را نسبت به او از خودت دور کن ،برایش طلب خیر و برکت نما ، برایش دعا کن ، برای فرشته اش نامه ای بنویس که عشق و رحمت الهی را شامل حال او کند و اورا آرام نماید. تاحدی که برایت مقدور است کارهای خود را به بهترین نحو انجام بده ، با او بحث نکن مجادله نکن به او فرصت بده تا خوب شود. خدا را چه دیدی شاید درست شد... اگر با ادامه مسائلی که گفتم مشکل حل نشد یا باید او برود یا تو! زیاد سخت نگیر پروانه ، حتی در ادارات دولتی هم اصلی ترین شرح وظایف هر پست متاسفانه انجام دستورات مافوق است. کمی صبور باش ولی احتمالا باید به طور جدی در باره نقش خودت در زندگی بیاندیشی درست است که پروانه ای! ولی قرار نیست که بسوزی و خاکستر شوی!

 2: اصلا از این ماه اسفند خوش ام نمی اد. کفگیر همیشه ته دیگ!! خیابونا شلوغ.جنس ها مزخرف و گرون..دغدغه رفتن یا نرفتن به مسافرت..و کجا رفتن. ..و از همه بدتر خانه تکانی...اه اه. تا اونجایی که یادم می اد اصلا از کار خونه خوش ام نمی اومد. طفلکی مامان اشرف.. هیچ وقت تو کارهای خونه  اون قدری که باید کمک اش نمی کردم. یکبار هم که غیرتی شده بودم و  دیوارهای پذیرایی را برای اش دستمال کشیدم بنده خدا مجبور شد پول 10 تا کارگر  را خرج کنه.برای من که   بفهمم مچ دست راستم خیلی ناز نازیه و نباید کارهای سنگین انجام بدم باهاش!!

 3: دادن بعضی پول ها خیلی زور داره. نمونه اش  همین گرفتن دو برج شهریه مهدکودک پریسا است. از اول اسفند رو  در و دیوار اعلامیه زدند که شهریه دو برج را باهم می گیرند. وقتی با مدیر مهد صحبت کردم بهم گفت: ما از 5 فروردین باز هستیم. به ما مربوطی نیست که شما نمی خواهید بچه اتونو بیارید! ما که حقوق مربی ها را کم نمی کنیم! من هم گفتم: درست من تا 16 فروردین پریسا را مهد نمی ذارم. خوب پول ناهار چرا از من می گیرید؟؟نهایت این شد که بنده 6 تومن  کمتر پرداخت کنم.!!! و با اجازتون  170 تومن جرینگیبابت شهریه دو ماه مهد و عیدی!!! پرداخت کردم!جالب تر اینکه وقتی به مدیر مهد اش گفتم من پریسارو فروردین نمی ارم مهد با تحکم گفت: به بقیه والدین هم گفتم   هر کسی فروردین اینکارو بکنه  دیگه ثبت نام اش نمی کنم!!! مثل اینکه قبل من هم  چند نفر دیگه هم همین کار رو می خواستند انجام بدن!!  از اونجایی که مهد پریسا در منطقه 5 جزو بهترین هاست مجبوریم به سازشون برقصیم که بعدا .....!!! 4

: با اجازتون دیروز عدس سیز کردیم. اگه خوب دربیاد می خوام برای مامان خودم  و  مامان رضا((جهت پاچه خواری))ا سبزه بندازم..  اگه می خواهین خودتون سبزه بندازین  زود باشین...داره دیر می شه.

 5:  شیکه مهاحر از همنوازی گروه سنتور پریسا  برنامه تهیه کرده(جمعه گذشته ضبط برنامه داشتیم) . در صورتی که خبر دار شدیم  پخش  در چه تاریخی است به بر و بچ علاقمند به دیدن اعلام خواهیم کرد منتظر باشید!!در قسمت تکنوازی پریسا خانم دو تا سوتیییییییییییییییییییی باحال داد.. نمی گم تا خودتون ببینید!!!

 6: اماااااا تصمیمات در مورد کار!! با اجازتون احتمال خیلی زیاد از کار فعلی ام خداحافظی خواهم کرد!!  فعلا در مورد یک کار پاره وقت به توافق رسیده ام.روز های زوج 3 روز در هفته((بعدا اعلام می شود)) 

در مورد 3 روز  باقی مانده چند تا گزینه  در دست اقدام است:

۱: نوشتن کتاب ((یکی از آرزوهای دیرینه ام))

۲: خواندن برای فوق لیسانس  (( اصلا حس اش نیست ))

۳: دنبال یک کار پاره وقت دیگر مانند  زدن مطب برای کار رژیم درمانی( هزینه کرایه ها خیلی بالا است))

۴:  تقویت زبان انگلیسی به صورت فشرده

۵: خوابیدن تا لنگ ظهر!!

۶: سایر تفریحات سالم!!

۷: پشنهاد شما 

 7: سرمربی شدن علی دایی هم مبارک باشه!!  اقای پروین گفته: اولین باره که در جراید واکنش منفی دیده نشده. امروز هم روزنامه ها نوشتند که علی دایی گفته: قوی ترین تیم ملی فوتبال ایران را خواهم ساخت!! یک اس ام اس باحال هم برام رسیده:پس از انتخاب دایی به عنوان سرمربی تیم ملی مادر و خواهر علی دایی اعلام کردند: خراب کاری های دایی به هیچ عنوان به ما ربطی نداره دایی دیگه زن داره!!

 8: از اونجایی که من عاشق عدد 7 هستم  دیگه بیشتر از این ادامه نمی دم!!