کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

همنوازی 2:
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱:۳۳ ‎ق.ظ روز جمعه ۱٥ شهریور ۱۳۸٧
 

همکار اداره ام اول صبح وقتی که منو می بینه با ذوق و شوق می گه: بیا یک چیز جالب برات تعریف کنم. دیشب ما یک کنسرتی رفته بودیم. از یک انجمن خیریه به اسم مهر آفرین هم  اونجا تبلیغات داشت.ویک خبرنامه ای رو هم پخش می کردند .من دو تاشو برداشتم.امروز صبح که داشتم صبحونه می خوردم چشمم خورد به صفحه اول مجله.دیدم عکس دختر شما روشه!!

 

با تعجب می گم:جدی می گی؟؟

بعد از تو کیفش مجله را در می اره و می گه: این مال شما.

 

                       

یاد همنوازی بچه ها در جشن انجمن خیریه مهر آفرین افتادم. چقدر بعد از جشن حرص خوردم که چرا  دوربین فیلمبرداری یا عکاسی با خودم نبرده بودم که از پری خاطره باشه. فقط با موبایلم کمی فیلم و عکس گرفتم. اون دو تا مادری هم که فیلم و عکس گرفتند از بچه .. چون پریسا نفر اخر از ردیف اول بوده  تو فیلم و عکس اونا نبوده.. این دو ماه خیلی درگیری ذهنی برای خودم ایجاد کرده بودم. و حالا با دیدن این مجله و اینکه تنها عکس پریسا  از کل گروه هم روی جلد و هم در وسط مجله عرض اندام می کنه احساس خوبی بهم دست داد.

 

 

یک حس شیطونی می گه مجله را روز دوشنبه که کلاس همنوازی بچه هاست ببرم حال همه مامان های بچه ها را بگیرم!!!!!

***مجله را به پریسا نشون میدم. کلی ذوق می کنه. بیشتر از اینکه فقط عکس خودش اونجاست.بعد هم می گه: مامان دیدی بلاخره عکس من هم تو مجله چاپ شد!!!!((دو سال پیش که تو یک نشریه خانواده ستون مطالب تغذیه ای داشتم هر بار که پریسا مجله را می دید  ازم می پرسید: مامان عکستو چطوری تو این مجله زدی؟؟ ))