کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

 
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ٧:۱٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ شهریور ۱۳۸٧
 

کیسه آشغالی که مترو سوار شد!!

 زن به کیسه نگاه کرد . محکم درش را در دستانش فشار داد.  خدا خدا کرد  که نکنه  بوش در بیاد.. از طرفی خنده اش هم گرفته بود ! کی فکرشو می کرد یکروزی با یک کیسه آشغال بیاد سوار مترو بشه!!

موقع پیاده شدن از ماشین اش  چشمش خورد به کیسه بزرگ اشغال(خوشبختانه کیسه سفید  بود).دور و اطرافشو نگاه کرد. اثری از سطل زباله نبود!! وقت  دور زدن با ماشین هم نبود. به ناچار تصمیم گرفت که با اشغال ها بره داخل  مترو!!

توی جمعیت شلوغ مترو  کم کم بوی پنیر و میوه گندیده از تو اشغالا به بینی اش برخورد..  یک خانمی صداش در آمد  و گفت: باز این تهویه مترو خرابه .  یکی اون دگمه رو بزنه به راننده بگه که تهویه رو روشن کنه.!!امکان گره زدن کیسه به هیچ وجه امکان نداشت. جعبه شیرینی داخل کیسه خیلی بزرگ بود  . تنها کاری که می تونست انجام بده  این بود  که سر کیسه رو در دستانش جمع کنه که کمتر بوش در بیاد.خوشبختانه  3 تا ایستگاه متروبیشتر  باقی نمونده بود..از مترو که بیرون امد  فقط چشمانش به دنبال سطل زباله می گشت. نزدیکای میدون جمهوری انگار دنیارو بهش دادند وقتی چشمانش به جمال گمشده اش منور شد..وقتی کیسه را داخل سطل انداخت نفس راحتی کشید و با خود عهد کرد دیگر  کیسه آشغال خانه را در ماشین نگذارد!!!!