کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

تشخیص اشتباه و گوشی جدید
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱۱:٤٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٢ اردیبهشت ۱۳۸۸
 

از یکی از شهرستانها به موبایلم زنگ زدند و گفتن اگه امکان داره برنامه غذایی یک بچه رو که تشخیص بیماری فنیل کتونوری براش دادند را بنویس تا  متخصص تغذیه خودشون از سفر بیاد. هول هول و تندی تندی مشخصات میگیرم و سریع یک برنامه می نویسم و به  فکس داده شده ارسال می کنم. دقیقه نود تلفن  همراه خودمو پایین برگه اضافه می کنم و می نویسم: لطفا خانواده بیمار با من تماس بگیره اگه سوالی  داشت.

ساعت حدودای 4 تلفن های پدر و مادر این بچه 23 ماهه شروع میشه. هر ساعت یک تلفن. که بچه ما کم غذاست و این شیر مخصوص پی کی یو بدمزس و بچه بالا اورده و.....

خلاصه تو تلفن 5 یا 6 بود که مادر دختر کوچولوی 23 ماهه به گریه افتاد و گفت:

ما 17 سال بچه دار نمی شدیم. این بچه رو از بهزیستی گرفتیم. چرا بعد اون همه آزمایش بهمون نگفتن که.....!!

کم کم حس 6 ام به قول معروف وود وود میکنه و ازش می خوام آزمایشات را برام فکس کنه. فردای اونروز  جواب ازمایشات را می بینم و از  مادر بیمار می خوام برای آزمایشات تکمیلی بیاد تهران و به نظرم بیمار پی کی یو نیست.

اگه حدس ام درست باشه این مورد چهارمین  موردی است که تشخیص یک دکتر را رد کردم و درست از آب درومده!!!

ادامه دارد...

پ.ن:

بلاخره طلسم خریدن گوشی شکست و سونی اریکسون ٨ مگاپیکسلی (سی 905) رو که از قبل عید می خواستم بگیرم را در یک اقدام شجاعانه  خریداری کردم.

برای من که کیفیت دوربین گوشی الویت اول  را داره فعلن بهترین گزینه است. متاسفانه نوکیا  بیشتر از ۵ را نزده .    هر چند عکسهای گوشی نوکیا  پر اب و رنگ تره.

دوستی می گفت: تو برو یک گوشی معمولی بردار  به جاش یک دوربین دیجیتال بگیر.

اما   دوربینو نمی شه همیشه تو کیف گذاشت.. اونم تو کیف من که کمد آقای ووپی است.

یک برنامه خوبی که این گوشی داره قدم شماره. طبق اخرین اطلاعات هر فردی باید ١٠ هزار گام در طول روز برداره که در اوج سلامتی باشه. دیروز که برنامه را اجرا کردم تا شب بیشتر از ٢ هزار قدم برنداشته بودم.................خیلی تنبلم ها!!!

در ضمن صدای گوشی موقع تلفن حرف زدن بسیار واضح و رساست و نسبت به گوشی قبلی ام (ان 73) تفاوت زیادی داره. اگر از بحث دوربین قوی این گوشی خارج شوم باید به بلوتوث A2DP، مدیا پلیر قوی، بازی های سه بعدی، رادیوی FM، فناوری جاوا، پخش ویدئو، مرورگر‌ WAP به همراه فید خوان، زنگ پلی‌فونیک، ایمیل، GPS، سیستم Wi-Fi و DLNA اشاره کنم.

پ.ن :

مخصوص شکموها