کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

سفر تفریحی اسالم به خلخال
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱۱:٠٠ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢۱ شهریور ۱۳۸٩
 

 

به لطف  تعطیلی  بعد عید فطر برنامه بازدید این جاده با دو تا از دوستانمون گذاشته شد:

 اگر از تهران حرکت کنید  می بایست از اتوبان تهران کرج سفر را آغاز کنید و بسمت قزوین و نهایتا بسمت رشت بروید .قبل  از رشت حدود چند کیلومتر مانده شما باید از یک اتوبان که روی تابلو آن نوشته است "فومن" بسمت راست ادامه مسیر داده و همین طور مسیر  را ادامه داده تا از شهرهای فومن صومعه سرا، و رضوانشهر عبور کنید تا برسید به اول جاده اسالم به خلخال

مسیر پیچ در پیچی که اسالم و خلخال را دو استان اردبیل و گیلان به هم متصل می کند، یکی از زیباترین جاده های ایران است. دامنه های سرسبز و گله های سفید گوسفندی که در دور دست ها حرکت می کنند؛ چشم انداز ییلاق و کلبه های چوبی روستاییان و مه ای که دره ها را سفیدپوش می کند و گاهی حتی تا روی جاده می آید و درختان بلند و انبوه که سایه شان جاده کوهستانی را گاهی تاریک می کند؛ اینها از تابلوهای زیبای این مسیر هستند. واقعا در دنیای دیگری قدم گذاشته اید.

این مسیر فوق العاده زیباست و به نظر من منحصر به فرد است. اکثر مواقع با مه همراه است بسیار خنک و دلپذیر ..مسیری در حدود ۶۵ کیلومتر.

اگه شانس بیارید و مه کم باشه ..می تونین شاهد یکی از زیباترین جاده های دنیا باشید.پر از رنگین کمان.

از شانس ما ٨٠ درصد مسیر مه  شدید و بارون بود گریه..در نهایت تصمیم گرفته شد که دوباره این جاده را در اینده نزدیک طی کنیم!