کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

جواب تست روانشناسی
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٤ بهمن ۱۳۸٩
 

تحلیل تست :

 

در این داستان هر کدام از شخصیت ها خطایی انجام دادند و برای انجام خطا هم انگیزه ای داشتند. در واقع همه ما انسانها وقتی کار خطایی را انجام میدیم حتماً انگیزه و بهانه ای داریم که برای خودمان توجیه شده است و گرنه آن خطا را انجام نمیدادیم. اینطور که نگاه کنیم، میبینیم که هیچ خطایی وجود ندارد چون هر کسی برای انجام کارهایش دلیل و توجیهی دارد و از نظر خودش کار درستی است، وگرنه انجام نمیداد. خوب چهار شخصیت داستان خطاهای زیر (از نظر عرف یا دین یا ... ) را با انگیزه های ذکر شده انجام داده اند.

 

     زن : خودفروشی کرد بخاطر عشق

 

     قایقران : به زن کمک نکرد بخاطر پول

 

     مردپولدار: به زن پیشنهاد و تجاوز کرد بخاطر شهوت

 

     شوهر : با زن برخورد نامناسب کرد بخاطر غیرت

 

حالا شما هر کدام از شخصیت های فوق را که بی گناه تر بدانید، یعنی انگیزه فرد برای شما دارای اهمیت بیشتری است. مثلا کسی که زن را بی گناه تر بداند یعنی برای او عشق داری اهمیت بیشتری است. پس اگر مثلا کسی پاسخ دهد که: مرد پولدار، شوهر، زن و قایقران (به ترتیب از گناهکار به بی گناه )برای او بترتیب: پول، عشق، غیرت و شهوت دارای اهمیت بیشتری هست.

 

پانوشت:

واقعا یک لحظه فکر کن. سر یک همچین قضیه ای نظرات چقد متفاوته اونوقت ما چطور به خودمون اجازه میدیم که در مورد هر مسئله ای قضاوت کنیم و نظر خودمون را محق بدونیم.  من  تقریبا جواب  اکثر کامنتای اون اپدیت را نوشتم. اگه نظر خودمو هم میخوان

بدونید اینطوری بود: عشق شهوت غیرت پول!!!

البته این تست به محیط سنتی جامعه ما نمیخوره و شاید به همین دلیله که خیلی ها

زن را مقصر اول می دونستند!!