کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

لاتاری آمریکا
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱٠:٤۱ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳٩٠
 

چی شد که علاقمند شدم به اینکه تو این لاتاری شرکت کنم!!

چند وقت قبل یکی از دوستانم سراغ منو از یکی از دوستای دیگه من گرفته و اونم خالی بسته که من اقامتم تو آمریکا درست شده و تا دو ماه دیگه دارم میرم!!!

یکی  دو روز بعد هم رفته بودم تو دبیرخانه اداره که یکی از بچه هاش ازم پرسید که چرا نمیبینیمت و کجایی و ......!! بعد گفت فکر کردیم اقامتت درست شده رفتی آمریکا!!!

اینجا بود که حدس زدم انگار یکی داره منو میطلبه!!!!!!!!!

بعد اومدم  تو ایمیل هام دیدم که بلههههههه انگار لاتاری هست برای این مورد.دارم می بینم که میشه از خود سایت مهاجراامریکا اقدام کرد یا نه.. در غیر این صورت باید به این سایتای ایرانی  پول داد که ثبت نام کنند برامون.

با توجه به آمارهایی که توسط اداره مهاجرت آمریکا ارائه شده است شانس قبولی در قرعه کشی گرین کارت آمریکا یک نفر در ازای هر 71 نفر می باشد .

شانس قبولی افراد متاهل دو برابر افراد مجرد است یعنی شانس قبولی یک فرد متاهل یک نفر در ازای 35 نفر می باشد زیرا  افراد متاهل می توانند دو فرم ثبت نام جداگانه بگیرند  و در یکی از آنها شوهر متقاضی اصلی نوشته شود و زن به عنوان همراه قید شود و در فرم ثبت نام دیگر برعکس , زن به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام کرده و شوهر خود را به عنوان همراه معرفی می کند .

گرین کارت به مانند ویزایی مادام العمر برای شما تلقی خواهد شد. به شما فرصت اقامت و کار دائمی در آمریکا خواهد داد. بعد از این که ۵ سال از اقامت شما در آمریکا گذشت، قادر خواهید بود برای دریافت شهروندی (Citizenship) آمریکا اقدام نمایید. در همان حین مانند هر فرد دیگر، میتوانید کار کنید، کودکان خود را به مدرسه بفرستید، خانه بخرید و هر آنچه که یک شهروند آمریکایی اجازه انجام آنرا خواهد داشت، به جز حق رای داشته باشید.از آن جهت که ثبت نام گرین کارت باید به صورت آنلاین انجام شود و قطع شدن حتی یک ثانیه ارتباط با اینترنت موجب حذف نام متقاضی می شود و اینکه  اگر در طی 30 دقیقه شما نتوانید فرم ثبت نام مربوطه را پر کنید نام فرد متقاضی حذف می شود

1 - سن شخص متقاضی اصلی باید بالای 18 سال باشد .

2-
  شخص متقاضی اصلی باید دارای سابقه 12 سال تحصیلی معادل دیپلم متوسطه  و یا  دارای 2 سال سابقه کار و یا 2 سال دوره کار آموزی بوده باشد .

3-
 متولد کشورهایی باشند که برای قرعه کشی گرین کارت آمریکا بلامانع  است .( ایران جزو کشورهایی است که شرکت متولدین داخل این کشور در قرعه کشی گرین کارت آمریکا آزاد است).

      

http://www.dvlottery.com

https://www.dvlottery.state.gov میگن اینجا بهتره و معتبر تر

اگه زبانتان خوبه برید اینجا و اقدام کنید.

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

بدون شرح