کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

فرزندت را دست کم نگیر لطفا
نویسنده : پروانه پریسا - ساعت ۱:٢٤ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩۱
 

 

چند وقت قبل  دختر همسایه مون ازین جوجه زرد ها خریده بود و چند روزی صدای جیک جیک این جوجو ها تو راه پله می اومد. پریسا هم گیر داده بود که برای منم بخر. واسه اینکه دست به سرش کنم بهش گفتم اگه تو قلم چی رتبه بیاری برات میخرم.

دوروز بعد  امتحان قلم چی بود و پریسا رتبه 7 کشوری و دو کلاسی اورد. اما خوشبختانه جوجو ها تا دادن نتیجه قلم چی مردند و پریسا ازاین مردن جوجه ها ناراحت شد و گفت دیگه نمیخواد جوجه بخره  چون اونا مریضن و زودی میمیرند!!

 

بلافاصله بعد از اتمام مدرسه.از طرف مدرسه کارت جلسه امتحان المپیاد ریاضی را دادند . در همون حین پریسا از تو نت دستگاه  طراحی ناخن دیده بود و از من میخواست براش بخرم.

منم از فرصت استفاده کردم و گفتم اگه اسمت تو المپیاد در بیاد برات میخرم.امتحان دو هفته پیش جمعه برگزار شد و قرار بود جواب ازمون را 6 خرداد اعلام کنند تو روزنامه آفرینش!

ازونجایی که طبق معمول فکر می کردم که پریسا امتحانشو خوب نمیده شنبه 6 خرداد دنیال روزنامه نرفتم و ..........................تا دیشب که پسر عموی پریسا زنگ زد که تو مدرسه شون روزنامه را دست مدیرشون دیده و همینطوری اسمهارا که میدیده رسیده به اسم پریسا و از اونجایی که فامیلیشون پسوند هم داره متوجه میشه که پریسا اسمش  درومده و....

خلاصه اوندفعه تونستم از زیر خرید جوجه ها دربرم اما این دفعه بعید میدونم بشه از خرید این یکی در رفت!!!!!!!!