کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

بهترین زمان برای دریافت ویتامین ها چه موقع است
نویسنده : ایده آل - ساعت ٢:۱۸ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٦ بهمن ۱۳٩٤
 

بهترین زمان برای دریافت ویتامین ها چه موقع است

اگر همیشه برایتان سوال بوده که چه موقع از شبانه روز باید ویتامین هایتان را مصرف کنید ، این متن را بخوانید .آیا هنگام صبحانه باید مصرف شوند ؟ یا هنگام نهار ؟ یا اصلا قبل و یا بعد از شام ؟

در حقیقت بستگی به نوع ویتامین مصرفی شما دارد .

اگر مولتی ویتامین می خورید (مولتی ویتامین ، تلفیقی از چند نوع ویتامین است) ، بهترین زمان مصرف آن معمولا صبح ، با اولین وعده ای است که می خورید . این امر به این دلیل است که ویتامین ها موادی سنتتیک هستند و هنگام مصرف با غذا بهتر جذب می شود و علت اینکه صبح آن را می خورید ، این است که این شانس را به ویتامین می دهید تا در تمام روز به شما کمک کند تا عماکرد بهتری داشته باشید .

حتما تا به حال راجع به ویتامین های محلول در چربی شنیده اید ، می­دانید شامل چه ویتامین هایی می شود ؟

این ویتامین ها ( A , K , E , D ) ، ویتامین هایی هستند که در بافت چربی بدن ذخیره می شوند . به همین دلیل بهتر است این ها را با موادی چرب مثل دانه های خشکبار و آجیل مصرف کنید تا بهتر جذب شوند.

یک گروه دیگر از ویتامین ها هستند که محلول در آب می باشند که شامل ویتامین C و انواع ویتامین  B  می شوند. این ها در بافت چربی بدن ذخیره نمی شود .

راجع به همه ی ویتامین ها می توان چنین گفت که آن ها را بهتر است صبح ها مصرف کنید اما هر زمان از روز که یادتان باشد ، می توانند مصرف شوند . یک استثناء که وجود دارد ، ویتامین های گروه  B  هستند که سیب افزایش انرژی ، مبارزه با اضطراب و خستگی و ... می شوند پس بهتر است صبح مصرف شوند زیرا اگر در شب مصرف شوند ، باعث می شوند که نتوانید خوب بخوابید .

و اما راجع به مواد معدنی و زمان مصرف آن ها :

منبع :  Newgeahthguide.org 

چند نکته مهم درباره مصرف مواد معدنی :

1-درباره مصرف آهن و کلسیم مراقب باشید . به یاد داشته باشید که بعضی از ویتامین ها و مواد معدنی می توانند با هم تداخل داشته باشند . افرادی که برای پوکی استخوان ، کلسیم مصرف می کنند و آهن را هم برای کم خونی می خورند ، باید آهن را صبح مصرف کنند و کلسیم را با فاصله زمانی و در ساعت دیگری از روز مصرف نمایند ، زیرا این دو ماده برای جذب با هم رقابت می کنند و اگر با هم مصرف شوند ، هیچ کدامشان به خوبی جذب نمی شوند .

2-درباره تداخل ویتامین  K و ویتامین  E آگاه باشید. مصرف زیاد ویتامین  E باعث می شود که بدن شما دیگر نتواند به خوبی ویتامین  K را مصرف نماید. ویتامین  K برای انعقاد خون و فاکتورهای انعقادی مهم است به همین دلیل اگر تداخل ویتامین E ,K رخ دهد ، در انعقاد خون مشکل پیش می آید .

3-ویتامین B12 و اسیدفولیک (قرص آهن) را با هم مصرف کنید . برای تولید گلبول های قرمز و درمان کم خونی ، B12 و آهن ، هر دو مورد نیاز هستند و ویتامین B12 یک فاکتور مهم در خون سازی است . پس برای گرفتن بهترین نتیجه و درمان کم خونی خود ، این دو را با هم مصرف کنید .


مشاهده ی آخرین مقالات در وب سایت جدید ایده آل به آدرس

www.clinic-ideal.ir


تماس برای گرفتن اطلاعات
بیشتر در خصوص لیزر واژینال (فمی

لیفت)کرایولیپولیز-لیپوماتیک-بادی
جت-اولترازد


کویتیشن-شاک ویو
_رادیوفرکانسی


رژیمهای
استاندارد کاهش و افزایش وزن

با

44483079
09199090683


صفحه ایسنتاگرام ایده آل

Clinic__ideal