کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

چقدر آب باید در روز بنوشید ؟
نویسنده : ایده آل - ساعت ۱٢:۱٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٢ بهمن ۱۳٩٤
 

چقدر آب باید در روز بنوشید ؟

حتما همیشه شنیده اید که باید هر فردی روزانه 8 لیوان آب بنوشد . اما این موضوع برای خیلی وقت پیش است .طبق آخرین مطالعات و تحقیقات و آخرین نظریات Mayo clinic  ، چنین پیشنهاد شده که هر مرد متوسط باید روزانه 13 لیوان و هر خانم متوسط باید 9 لیوان آب بنوشد . باز هم باید گفت که مقدار آبی که هر فرد باید بطور روزانه بنوشد ، براساس اینکه آن فرد کجا زندگی می کند ، چند کیلوگرم وزن دارد و سبک زندگی او چیست ، متفاوت است .

آب ، 60 درصد وزن بدن ما را تشکیل می دهد و برای عملکرد اندام های ما ضروری است . از آنجا که ما در طی تنفس ، تعریق و ادرار مقداری از آب بدن خود را از دست می دهیم ، پس نوشیدن آب کافی ضروری است . اگر بیش از حد آب از دست دهید ، دچار خستگی ، سردرد و حتی شاید شما راهی بیمارستان شوید !

اگر بیرون کار می کنید و یا ورزش می کنید لازم است که نصف لیوان الی دو لیوان (بسته به مقدار فعالیتی که دارید) بیشتر از بقیه افراد هم وزن خود آب بنوشید . در تابستان هم به آب بیشتری نیاز دارید . اگر بیمار هستید ، اسهال و استفراغ دارید و یا به هر دلیلی بدن شما بیش از سایر افراد آب از دست می دهد ، باید بیشتر از بقیه آب بنوشید . پس هیچگاه نمی توانیم مطلقا بگوییم که هر فرد باید در روز چند لیوان آب مصرف کند .


مشاهده ی آخرین مقالات در وب سایت جدید ایده آل به آدرس

www.clinic-ideal.ir


تماس برای گرفتن اطلاعات
بیشتر در خصوص لیزر واژینال (فمی

لیفت)کرایولیپولیز-لیپوماتیک-بادی
جت-اولترازد


کویتیشن-شاک ویو
_رادیوفرکانسی


رژیمهای
استاندارد کاهش و افزایش وزن

با

44483079
09199090683


صفحه ایسنتاگرام ایده آل

Clinic__ideal