کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

بوتاکس
نویسنده : ایده آل - ساعت ۳:٠٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٢ بهمن ۱۳٩٤
 


استفاده از بوتاکس در زیبایی

سالهاست که بوتاکس بطور موفقیت آمیزی برای درمان چین و چروک های پوست و صورت استفاده می کنند . Botax  ، نام تجاری سم تولید شده توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم است . نام های دیگری هم برای آن وجود دارد ، از جمله Dysport  ، Xeomin  .

بوتاکس چگونه عمل می کند ؟

بوتاکس ، سیگنال هایی را که از اعصاب به عضله می رود را بلوکه می کند . عضله که بوتاکس به آن تزریق شده است دیگر نمیتوانند منقبض شوند و این سبب صاف شدن و relax  شدن چین و چروک ها می گردد .

بوتاکس معمولا برای صاف شدن خطوط پیشانی ، چین و چروک گوشه لب ، چشم و خطوط اخم به کار می رود . باید گفت که بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک ناشی از آفتاب و نیز چین و چروک ناشی از فشار یا کشش پاسخ نمی دهد .

تزریق بوتاکس چگونه عمل می کند ؟

تزریق آن فقط چند دقیقه طول  می کشد و به بیهوشی نیاز ندارد . بوتاکس باید سوزن نازک و دقیق به یکسری ماهیچه های خاص تزریق گردد و درد بسیار اندکی دارد . معمولا 3 تا 7 روز طول می کشد تا کامل اثر کند . بهتر است یک هفته قبل از انجام تزریق ، الکل مصرف نکنید . برای جلوگیری ز ایجاد کبودی هم بهتر است دو هفته قبل  از تزریق بوتاکس ، آسپیرین و داروهای ضد التهابی مصرف نکنید .

اثر بوتاکس تا چه مدت باقی می ماند ؟

اثر آن معمولا 4 تا 6 ماه باقی می مان . از آنجا که عملکرد عضله به تدریج برمی گردد ، خطوط و چین و چروک ها هم کم کم شروع به ظاهر شدن می کنند و لازم است که یک تزریق دیگر صورت بگیرد . خطوط و چین و چروک ها با گذشت زمان ، دیگر با شدت کمتری باز می گردند.

اثرات جانبی بوتاکس چیست ؟

معمولا رایج ترین اثر جانبی بوتاکس ، کبودی است . یک سردرد هم ممکن است ایجاد شود که 24 تا 48 ساعت بیشتر طول نمی کشد اما بسیار نادر است . درصد اندکی از بیماران هم ممکن است دچار اقتادگی پلک شوند که این اثر هم نهایتا 3 هفته طول می کشد . افتادگی پلک معمولا زمانی رخ می دهد که بوتاکس در زیر پوست شما حرکت کند ، بنابراین تا 13 ساعت پس از تزریق ، منطقه درمانی را نمالید و به آن دست نزنید .

چه افرادی نباید بوتاکس دریافت کنند ؟

افراد باردار ، افرادی که بچه شیر می دهند و افرادی که بیماری های اعصاب دارند نباید بوتاکس بزنند . از آنجا که بوتاکس روی بعضی چین و چروک ها بی اثر است ، پس قبل از استفاده ، با پزشک خود مشورت کنید .

از آنجا که بوتاکس برای زیبایی صورت می گیرد ، بیمه هزینه آن را پوشش نمی دهد .


مشاهده ی آخرین مقالات در وب سایت جدید ایده آل به آدرس

www.clinic-ideal.ir


تماس برای گرفتن اطلاعات
بیشتر در خصوص لیزر واژینال (فمی

لیفت)کرایولیپولیز-لیپوماتیک-بادی
جت-اولترازد


کویتیشن-شاک ویو
_رادیوفرکانسی


رژیمهای
استاندارد کاهش و افزایش وزن 

با

44483079 
09199090683


صفحه ایسنتاگرام ایده آل

Clinic__ideal