کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو لیپولیز ایده آل

بادی جت چیست؟
نویسنده : ایده آل - ساعت ۱٢:٢٤ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳٩٤
 

 

Body jet  ، یک نوع لیپوساکشن جدید است که با استفاده از بخار آب با غلظت و تراکم بالا صورت می گیرد . فشاری که بوسیله ی آب ایجاد می شود ، چربی ها را از سر جای خودشان می کند و سپس می توان آن ها را برداشت . این روش لیپوساکشن نسبت به سایر روش های سنتی ، ملایم تر و آرام تر است .

در طی روش های سنتی ، جراح پلاستیک یک شکاف کوچک روی بدن شما ایجاد می کند و سپس ابزاری به نام  Cannula  را وارد بدن شما می کند تا با استفاده از آن چربی ها را سست کند و از جایشان بکند . در نهایت چربی ها را با استفاده از یک سرنگ که به  Cannula  وصل است و یا یک مکنده پزشکی از بدن شما خارج می کند . البته هم ی این ها در حالی اتفاق می افتد که بیمار یا بیهوش است و یا به صورت موضعی سر شده است و درد ها را احساس نمی کند .

Body jet  ، یک روش لیپوساکش است که به عنوان لیپوپلاستی همراه با آب هم شناخته می شود . در این روش هم پزشک یک برش روی بدن شما ایجاد می کند اما به جای استفاده از  Cannula  برای هضم چربی ها ، از بخار آب با فشار بالا استفاده می شود . لیپوساکشن با روش  Body jet  از سایر روش های لیپوساکشن آسان تر است و حدالقل آسیب را به سلول های اطراف ، عروق خونی ، بافت های صاف و عضلات وارد می کند . از طرف دیگر ، دوره نقاهت و استراحت برای این روش ، کوتاه تر از لیپوساکشن های سنتی است . در این روش بیشتر افراد را سر موضعی می کنند و به بیهوشی کامل نیازی نیست . از طرفی دیگر ، اثر حاصل از آن ماندگارتر است و سلول های چربی ای که از بین رفته اند تا مدت های طولانی جایگزین نمی شوند . این نوع لیپوساکشن فقط حدود 2 ساعت طول می کشد و لازم نیست که شب در بیمارستان بمانید .

راجع به آثار جانبی  Body jet  باید بگوییم که این هم مانند هر روش دیگری خطراتمربوط به خودش را دارد . ممکن است در محل لیپوساکشن احساس درد ، ورم و یا قرمز شدن داشته باشید که این ها معمولا از رایج ترین آثار حاصل از این عمل هستند . بعضی از افراد ممکن است در محل برش ، یک حالتی را در پوستشان تجربه کنند که به آن موج دار شدن می گویند که حالتی ناخوشایند است اما وقوع آن بسیار نادر می باشد . نرخ متوسط انجام این روش در ایالات متحده امریکا حدود 5000 دلار است اما بسته به حجم چربی که می خواهید از بین ببرید این قیمت می تواند بین 3000 تا 7000 دلار متغیر باشد .


مشاهده ی آخرین مقالات در وب سایت جدید ایده آل به آدرس

www.clinic-ideal.ir


تماس برای گرفتن اطلاعات
بیشتر در خصوص لیزر واژینال (فمی

لیفت)کرایولیپولیز-لیپوماتیک-بادی
جت-اولترازد


کویتیشن-شاک ویو
_رادیوفرکانسی


رژیمهای
استاندارد کاهش و افزایش وزن

با

44483079
09199090683


صفحه ایسنتاگرام ایده آل

Clinic__idea