لباس عروسی

امروز جلسه دهم عروس خانمی بود که به کلینیک ولیعصر میومد. جزو اولین مراجعین دستگاه های ما بود. تو زمان افتتاحیه بود. برای  مشاورهکرایو لیپولیز اومده بود ولی به تجربه خودم پیشنهاد دستگاه های  جلسه ای را دادم که هر 5 روز یکبار بیاد.

                           

امروز با کلی ذوق و شوق منو بغل کرد و گفت خدا هرچی دوست ذاری بهت بده!!!!

با تعجب پرسیدم: چطور؟؟ باز رفتی پیش خیاطت؟

برق شادی تو چشماش موج میزد.. لباسشو داده بود مزون ذرسا تو خیابان فرشته

گفت امروز کلا مدل لباس عروسیمو  تغییر دادم. اخه از  مدل قبلیش اصلا خوشم نمی اومد مجبور  بودم اون مدلی انتخاب کنم به خاطر شکم و پهلوهام!!!!

 خیلی خوشحال شدم..قدش 178 است و 85کیلو بود ولی بیشتر موضعی تو ناحیه شکم و پهلو.. و اصلا حالت  گودی پهلو نداشت.  خوشبختانه همه توصیه ها و حرفای منو گوش کرد و وزنش را رسوند به 82و با دستگاه ها هم تا 10 سانت  از دور کمر و باسن کوچک کم کرد.

با شیطنت می گفت: مادر شوهرش با تعجب  ازش چند  بار پرسیده چکار کردی   اینطور ی  !!  مریضم هم گفته با ورزش سخت!!

مث اینکه یکی از ایراداتی که مادرشوهرش میگرفته هیکل مریضمون بوده که خداروشکر

تونسته بود خیلیییییییییی تغییرش بده.

ولی از حق نگذرم واقعا حس خیلییییییی خوبیه  وقتی اینطور تغییرات را تو مراجعینت ببینی همونطور که از عدم تغییرات  چشمگیر بعضی از مراجعینت هم  ممکنه  خیلی ناراحت بشی.

جهت رزرو وقت و مشاوره رایگان در کلینیک ایده آل شعبه ولیعصر با تلفن 88874052 و جهت رزرو وقت و مشاوره رایگان در کلینیک ایده آل شعبه پونک با شماره تلفن 44495410 تماس حاصل فرمایید .

جهت اطلاعات بیشتر و استفاده از تخفیف های ویژه مشترکین ، به وبسایت کلینیک ایده آل به آدرس www.ideal-clinic.ir مراجعه فرمایید.

    

فقط خانومها بخوانند ... !!!

تنگ کردن واژن با جدیدترین تکنولوژی آمریکا هم اکنون در کلینیک ایده آل

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده فیلم روی لینک زیر کلیک کنید

تنگ کردن واژن با لیزر

/ 0 نظر / 34 بازدید