آخر تخيل و قصه!!!

يكي بود يكي نبود غير از خدا هيچ كس نبود يك سيندرلا بود با مامانش
و خواهرش.پسر پادشاه عروسي مي گيره اونوقت لباس نداشته.
كفشش پاشنه بلندي بوده مي پوشه مي اد و ميد مي رسه به آقا بقاله.
. بقاله مي گه: خاله سوسكه كفش قرمزي چادر گزي كجا مي ري؟
زن من مي شي..خاله سوسكه مي گه اگه من زنت بشم منو با چي مي زني
.با اين سنگ ترازو مي زنم...من زنت نمي شم..رفت و رفت رسيد به آقا گرگه.
.اونوقت اقا گرگه پريد چشماشو دراورد و چنگ زد.قصه ما به سر رسيد
كلاغه به خونه اش نرسيد!


مامان جون منو كلاس الف (با ضمه بخون) مي ذاري؟
الف چيه؟(مي دونستم منظورش ارف است)
اره ازينايي كه اينطوري اينطوري مي زنند.(اداي سنتور زدن را در مي اورد)
باشه ماماني سال ديگه امسال همين كلاس زبان و باله ات را برو..
خب پس سال ديگه هم منو الف بذار هم استيك!!
استيك چيه ديگه؟
هميني كه اينطوري اينطوري مي رند(منظورش اسكيت بود)
مامان جون امر ديگه اي نداري؟؟
ماماني چرا ما پژو نداريم!!!؟
بسم الله حالا ديگه گير دادي به ماشين؟؟

من نمي دونم با اين اوصاف چرا بعضي ها اصرار مي كنند يك
همبازي ديگه براي پريسا بيارم؟!!
فكر كنم با اين فرمايشات پريسا خانم
هم من هم بابا رضا 2 شيفته كار كنيم.!

************************************************** شماره تولد شما چه شماره ای است؟؟؟

روان شناسان شخصیتی بر این عقیده اند که شماره تولد، شما را از آن چیزی که می خوا هید باشید دور نمی کند بلکه مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی اش برای افراد مختلف متفاوت است. به مثال زیر توجه کنید :

فرض می کنیم که شما متولد 21 مهر 1357 هستید. مهر ماه هفتم (7) سال است پس :

8=1+7=17=5+8+3+1=1385=1357+7+21

"8" شماره تولد شماست و اکنون می توانید آنچه راکه مربوط به این شماره است با خود مطابقت دهید.

تفسیر اعداد:

1-خالق و مبتکر

"یک" ها پایه و اساس زندگی هستند. همیشه عقاید جدید و بدیع دارند و این حالت در آنها طبیعی است. همیشه دوست دارند تمامی کارها و مسائل بر حول محوری که آنها می گویند و تعیین می کنند در گردش باشد و چون مبتکر هستند ،گاهی خود خواه می شوند. با این حال "یک" ها بشدت صادق و وفادار ند و به خوبی مهارتهای سیاسی را یاد میگیرند . همیشه دوست دارند حرف اول را بزنند و غالبا رهبر و فرمانده هستند، چون عاشق این هستند که "بهترین" باشند . در استخدام خود بودن و برای خود کار کردن بزرگترین کمک به آنهاست ولی باید یاد بگیرند عقاید دیگران ممکن است بهتر باشد و باید با رویی باز آنها را نیز بشنوند.

2- پیام آور صلح

"دو" ها سیاستمدار به دنیا می آیند ! از نیاز دیگران خبر دارند و غالبا پیش از دیگران به آنها فکر می کنند . اصلا تنهایی را دوست ندارند . دوستی و همراهی با دیگران برایشان بسیار مهم است و می تواند آنها را به موفقیت در زند گی رهنمون سازد. اما از طرف دیگر ، چنانچه در دوستی با کسی احساس ناراحتی کنند ترجیح می دهند تنها باشند.از آنجایی که ذاتا خجالتی هستند باید در تقویت اعتماد به نفس خود تلاش کنند و با استفاده از لحظه ها و فرصت ها آنها را از دست ندهند.

3- قلب تپنده زندگی

" سه " ها ایده آلیست هستند،بسیار فعال اجتماعی جذاب رمانتیک وبسیار بردبار و پر تحمل خیلی کارها را با هم شروع می کنند اما همه انها را پیگیری نمی کنند. دوست دارند که دیگران شاد باشند و برای این کار تمام تلاش خود رابه کار می گیرند. بسیار محبوب اجتماعی و ایده آلیست هستند اما باید یار بیرند که دنیا را از دید واقعگرایایه تری هم ببینند.

4- محافظه کار

"چهار" ها بسیار حساس و سنتی هستند. آنها عاشق کارهای روزمره، روتین و پیرو نظم و انضباط هستند و تنها زمانی وارد عمل می شوند که دقیقا بداننند چه کاری باید انجام دهند. به سختی کار و تلاش می کنند. عاشق طبیعت و محیط خارج از خانه هستند. بسیار مقاوم و با پشتکار هستند. اما باید یاد بگیرند که انعطاف پذیری بیشتری داشته و با خود مهربانتر باشند.

5-ناهماهنگ با جماعت

"پنج" ها جهانگرد هستند و کنجکاوی ذاتی، خطر پذیری و اشتیاق سیری ناپذیر آنها به جهان هستی و دیدن محیط اطراف خود،غالبا برایشان درد سر ساز می شود. آنها عاشق تنوع هستند ودوست ندرند مانند درخت در یک جا ثابت بمانند. تمام دنیا مدرسه آنهاست و در هر موقعیتی به دنبال یادگیری هستند. سوالات انها هرگز تمام نمی شود. آنها به خوبی یاد گرفته اند که قبل از اقدام به عمل، تمامی جوانب کار را سنجیده و مطمئن شوند که پیش از نتیجه گیری ،تمامی حقایق را مد نظر قرار داده اند.

6- رمانتیک و احساساتی

" شش" ها ایده آلیست هستند و زمانی خوشحال می شوند که احساس مفید بودن کنند. یک رابطه خانوادگی بسیار محکم برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اعمالشان بر تصمیم گیری هایشان موثر است و آنها حس غریب برای مراقبت از دیگران و کمک به آنها دارند. بسیار وفادار و صادق بوده و معلمان بزرگی می شوند. عاشق هنرو موسیقی هستند. دوستانی صادق و در دوستی ثابت قدم هستند. "شش" ها باید بین چیزهایی که می توانند آنها را تغییر دهند و چیزهایی که نمی توانند، تفاوت قائل شوند.

7- عاقل و خردمند

"هفت" ها جستجو گر هستند. آنها همیشه به دنبال اطلاعات پنهان و مخفی بوده و به سختی اطلاعات به

دست امده را با ارزش حقیقی آن می پذیرند.احساسات هیچ ارتباطی با تصمیم گیری های آنها ندارد. با اینکه در مورد همه چیز در زندگی سوال می کنند اما دوست ندارند مورد پرسش واقع شوند و هیچگاه کاری را ابتدا به ساکن با سرعت شروع نمی کنند و شعارآنها این است که به آرامی می توان مسابقه را برد. آنها فیلسوفهای آینده هستند؛ طالبان علم که به هر چه می خواهند می رسند و سوال بی جوابی ندارند . مرموز هستند و در دنیای خودشان زندگی می کنند و باید یاد بگیرند در این دنیا چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی نه!

8- آدم کله گنده

"هشت " ها حلال مشکلات هستند. اساسی و حرفه ای سراغ مشکل رفته و آن را حل می کنند. قضاوتی درست دارند و بسیار مصمم هستندو طرحهاو نقشه های بزرگی دارند و دوست دارند زندگی خوبی داشته باشند. مسوولیت افراد را بر عهده می گیرند و مردم را با هدف خاص خود می بینند. با شرایط ویژه ای این امکان رابه وجود می آورند که دیگران همیشه آنها رارئیس ببینند.

9- اجرا کننده و بازیگر

"نه " ها ذاتا هنرمند هستند . بسیار دلسوز دیگران و بخشنده بوده و آخرین پول جیب خود را نیز برای کمک به دیگران خرج میکنند . با جذابیت ذاتی شان اصلا در دوست یابی مشکلی ندارند و هیچ کس برای آنها فرد غریبه ای به حساب نمی آید.در حالات مختلف شخصیت های متفاوتی از خود بروز می دهند و برای افرادی که اطرافشان هستند شناخت این افراد کمی دشوار به نظر می رسد . آنها شبیه بازیگرانی هستند که در موقعیت های مختلف رفتارهای متفاوتی نشان می دهند. افرادی خوش شانس هستند اما خیلی وقتها از آینده خود بیمناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها برای موفقیت باید به یک دوستی و عشق دو جانبه که می تواند مکملشان در زندگی باشد دست یابند.

/ 25 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اروند

مامان پريساي عزيز روزتون يه عالمه مبارك باشه

داداشی ات : کولی

راستی ...اخرین خبر از فال شما ...شماره ی من 5 شد...اخه کولی ها اصلا نمی تونند به خاطر بسپارندکه متولد کی هستند ... قبلا اشتباه کرده بودم......حالا 5 به من می خوره ؟ فکر کنم نه!

مريم

اين محاسباتش درست نيست ! آخه من تولدم ۳۰ خرداد ۶۳ است يعنی می شه ۳۰+۳+۱۳۶۳=۱۳۹۶=۱+۳+۹+۶=۱۹=۱+۹=۱۰ که ۱۰ توی اون اعداد وجود نداره ! يعنی من عدد تولد ندارم؟

داداشی ات : کولی

به حساب خودمون يه پارچه مهندس هستيم ..اون هم از مهندس های قديم و با سوات! حالا توی يه دو دو تا جمع کردن دچار مشکل شده ايم .... خاله تولان سن مون رو معلوم نيست از کجا گير اورده بود ... جمع و تفريق کرد و ما جزو همون ايده اليست های گروه ۳ قرار گرفتيم .... مبارک مان باشد!

مامان ارغوان

خوبه بزار پرتوقع بار بيان،ما كه پرتوقع نبوديم به كجا رسيديم. البته به شرطي كه همه توقعاتشونو سر ما خالي نكنن بعدا از شوهراشون توقعي نداشته باشنا

ساروی کيجا

ما هم هر روز بايد يک پرس درباره‌ی کلاس اسکی !!! (همون اسکيت) بحث کنيم . تازه خودشون تشريف برده‌اند توی لوازم ورزشی فروشی پرسيده‌اند و می‌فرمايند اسکيت اندازه‌ی من هست !!! (آخه ما می‌گفتيم نيست)‌

مهرداد

ترا من دلتنگم زمان تا زمانها که بر نمی تابد بی تو خورشید آرزوهای ناب ترا من دلتنگم برای یک دهان آواز از دهان کوچکت که پر است از یاس و بنفشه پر از صداقت شبهای خلوت مهتابی ترا من دلتنگم ...چولای 2006 .../// http://www.shereno.com/ http://www.shereno.com/file.php?op=show&id=11284