تغییر فرم صورت با طب سوزنی در کلینیک ایده آل

جوان سازی و تغییر فرم صورت با طب سوزنی، کاربردی از طب سوزنی است که مورد تأئید سازمان جهانی بهداشت است. این روش که به وسیله‌ی قرار دادن سوزنهایی به نازکی مو در نقاط خاص طب سوزنی در صورت انجام میشود، از سه هزار سال پیش تا کنون برای زیباسازی به کار رفته و امتحان خود را پس داده است. ما تضمین می‌کنیم که در روش زیبایی با طب سوزنی مطلقاً هیچ گونه عارضه ای برای بیمار پیش نمی‌آید، و تأثیر آن نیز به اندازه ای زیاد است که در مقالات چاپ شده در نشریات و سایت های غربی به طور مکرر از آن به عنوان "فیس لیفت طب سوزنی" نام برده میشود. در تجربه‌ی شخصی در این مطب دیده شده است که تأثیر بالا کشیدن و سفت کردن پوست صورت با طب سوزنی دست کمی از روش جراحی ندارد. 

 

در عین حال، کارهایی که با روش طب سوزنی میتوان انجام داد از هیچ روش غیر جراحی دیگری ساخته نیست. به عنوان مثال:

- با این روش میتوان پلک های افتاده و چروک چشم را با موفقیت چشمگیر بالا کشید و سفت کرد. 

- پوست شل  و افتاده‌ی گردن سفت و کشیده میشود.

- قسمتهای بیش از حد چاق و درشت گونه و صورت لاغرتر می‌شوند. 

- گونه های فرو رفته و بی اندازه لاغر پر و برآمده می‌گردند.

- ابروها به شکلی کاملاً طبیعی بالا کشیده میشوند.

- لکه و کک و مک از بین می‌رود. 

- گودی و سیاهی زیر چشم برطرف میشود.

- پوست صورت یک تا دو درجه روشن تر، صاف و لطیف تر می‌گردد.

- فرورفتگی های جای آکنه، جای زخم و سوختگی به میزان زیادی به حال اول خود بازمی‌گردد.

- خط ها و چین و چروک ها صاف شده و از بین می‌روند.

- غبغب های بزرگ کوچک میشوند.

  

تمام موارد بالا در طب سوزنی زیبایی به این دلیل رخ میدهد که فرو بردن سوزن های بسیار نازک و مویین در نقاط مخصوص طب سوزنی سلولهای فیبروبلاست را تحریک به تولید بیشتر کلاژن و الاستین که فیبرهای پروتئینی سازنده‌ی پوست هستند می‌کنند. با تحریک این سلولها و تولید بیشتر کلاژن و الاستین پوست جوان میشود، چرا که روند پیری اصولاً به این دلیل ایجاد میشود که با بالا رفتن سن پوست به میزان کمتری این فیبرها را که مسئول سفت نگه داشتن پوست هستند تولید میکند.

اثر دیگر سوزن زدن به نقاط مخصوص طب سوزنی این است که جریان خون و انرژی به پوست صورت خیلی بیشتر میشود، در نتیجه مواد غذایی و اکسیژن بیشتری به پوست میرسد و مواد زائد ناشی از متابولیسم سلولی از پوست بیشتر تخلیه می‌گردد و در نتیجه پوست صاف و شفاف و لطیف میشود.

با مکانیسم های فوق، صورت خانم ها و آقایانی که تحت درمان کاملاً طبیعی زیبایی با طب سوزنی قرار می‌گیرند پس از تکمیل یک دوره‌ی درمانی بین ده تا پانزده جلسه، دست کم ده سال جوان تر از پیش به نظر می‌رسد. به علاوه بیماران می‌توانند تغییرات مورد نظر در صورت خود را از ما بخواهند و بدون عارضه به این تغییرات دست یابند. به طور مثال، برجسته کردن گونه ها، لاغر کردن نقاط چاق، برجسته و پر کردن لب ها، بالا کشیدن ابروان و برطرف کردن پف بالا یا پایین چشم ها. حتی فاصله‌ی بین ابرو و چشم را نیز با این روش میتوان افزایش داد. همچنین کل صورت را با تأثیری مشابه فیس لیفت می‌توان بالا کشید. افتادگی های کیسه مانند زیر استخوان فک نیز به وسیله‌ی سوزن زدن سفت شده و بالا کشیده می‌شوند.

پس از اتمام یک دوره درمان، تأثیر درمان زیبایی با طب سوزنی به مدت سه سال دوام خواهد داشت.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر با تلفن 44495410 تماس بگیرید

فقط خانومها بخوانند ... !!!

تنگ کردن واژن با جدیدترین تکنولوژی آمریکا هم اکنون در کلینیک ایده آل

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده فیلم روی لینک زیر کلیک کنید

تنگ کردن واژن با لیزر

/ 0 نظر / 189 بازدید