من تو را...

اي از عشق پاك من هميشه مست ،
من تو را آسان نياوردم به دست
بارها اين كودك احساس من،
زير بارانهاي اشك من نشست
من تو را آسان نياوردم به دست

در دل آتش نشستن كار آساني نبود
راه را بر اشك بستن كار آساني نبود
با غروري هم قد و بالاي بام آسمان
بارها در خود شكستن كار آساني نبود
بارها اين دل به جرم عاشقي
زير سنگيني بار غم شكست
من تو را آسان نياوردم به دست

در بدست آوردنت برد باري ها شده
بيقراري ها شده ،شب زنده داري ها شده
در بدست آوردنت پايداري ها شده
با ظلم وجور روزگار ، سازگاري ها شده
اي از عشق پاك من هميشه مست ،
من تو را آسان نياوردم به دست

بارها اين كودك احساس من،
زير بارانهاي اشك من نشست
من تو را آسان نياوردم به دست..............

ميلاد رسول اكرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) مبارك باد.....

مامانی و بابايی

سالگرد عقد شما دو تا هم مبارك باشه

اخ جون عيد در عيده....شيريني.و كادو35.gif

/ 52 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Noor

بسم ا... القاصم الجبارين ................................................................................................................... نامة يكي از زنان زنداني زندان ابو غريب عراق به تمامي انسانهاي آزادة جهان ......................................................................................................... اين نامه به مردم عراق، مردم رماديه و فلوجه و به تمامي انسانهاي دنيا كه فضيلت و انسانيت خود را از دست نداده اند، خطاب مي شود. اين نامه اي است كه خواهر شما (نور) از زندان آمريكايي-صهيونيستي ابوغريب مي نويسد. باور كنيد زشتي ، پليدي ، بي آبرويي و بي حيثيتي اينجا را نمي توان برايتان شرح داد. نمي دانم اين همه رذالت را چگونه در قالب كلمات ارايه نمايم

Noor

چون آن كاميونها و وسايل نقليه متعلق به ملت من است. با چشم گريان و قلمشتي دلار آمريكايي فروخته اند ؟ وقتي به مصيبت هاي خود فكر مي كنم، اشك چشمانم قطع نمي شود. برادران چگونه مي توانم شكنجه هاي وارده بر خود را روي كاغذ بياورم ؟. فقط خدا مي داند چه بر سر ما مي آورند. برادران خدا را گواه مي گيرم كه از بيان مصيبتهاي وارده بر خود، عاجز بوده و از بيان آنها خجالت مي كشم. ولي باز هم تا حدي كه كلمات قدرت كشش داشته باشند آنها را برايتان خواهم گفت. در حد توان خواهم گفت كه آمريكاييان چه بي حيثيتي، آزار و اذيت و شكنجه هاي غير انساني نسبت به ما اعمال مي كنند.

Noor

اجازه دهيد بگويم وقتي به ارضاي اميال حيواني آنها تن نداده و خود را تسليم خواستة شهواني آنها نمي كنيم، چگونه ما را در حد مرگ كتك مي زنند.

Noor

چه زود فراموش كرديدكه خداوند متعال ما را به صورت امانت به شما ارائه كرده است. مگر قرار نبود از ما زنان دفاع كرده و محافظت نموده و به ضايع شدن ناموس ما رضايت ندهيد ؟ چه بلايي بر سرتان آمد و قولتان كجا رفت؟ هر روز آمريكاييان در زندان ابوغريب ناموستان را به تباهي مي كشانند. از كساني كه اين نامه را مي خوانند درخواست عاجزانه مي كنم براي رضاي خدا و متوقف كردن جنايات آمريكاييان در زندان ابوغريب قيام نمايند

Noor

اي رهبران ديني ما، چگونه به خود جراُت ميدهيد در مقابل مظالم وارده به ما و آزار و اذيت جنسي ددمنشانه اعمال شده بر ما با پيشاني باز در انظار عمومي ظاهر شويد ؟ ، آيا از تضييع شرف و حيثيت خود كه پيامبر اسلام (ص) آنرا ارزشمندترين هستي كائنات ذكر كرده است، احساس شرم نمي كنيد ؟ ، چطور راضي شديد خود و ما را در بازار مكارة آمريكاييان و صهيونيستها در ازاي چند دلار بفروشيد ؟ ، شرف و آبروي خود را چه زود از دست داديد.

Noor

،،،،،،به تمامي شما التماس مي كنم بياييد و ما را نجات بدهيد. براي اينكه خانواده هايمان و كشورمان بيش از اين بي آبرو نشوند، به استقبال مرگ مي رويم. از شما خواهش مي كنم براي جلب رضاي خدا، آمريكاييان و نطفة آنها را بكشيد. شما را به خدا به فرياد ما برسيد. ،،،،،،،،خواهرتان نور 22/1/83

Noor

. اگر در دلهايتان به اندازة ذره اي انسانيت، شرف و حيثيت باقي است، با هم متحد شده و به اين زندان حمله كنيد و ما را از اين مهلكه نجات دهيد. با تمامي سلاحهاي خود به اين زندان حمله كنيد، هم آنها را و هم.ما را بكشيد. ما خيلي وقت است راضي به مرگ هستيم. بياييد و اينجا را با خاك يكسان كنيد. ،،،‌،،،، در رحم همة ما، نطفة آنها وجود دارد. بسياري از ما حامله بوده و براي رهايي از اين رسوايي راضي به مرگ هستيم.

Noor

. از شما مي خواهم براي متوقف كردن شكنجه هاي غير انساني اينجا، فريادتان را بلند كنيد. جناياتي كه در زندان ابوغريب صورت مي گيرد از جناياتي كه توسط صهيونيستها نسبت به جوانان و زنان فلسطيني اعمال مي گردد، گسترده تر است. در آنجا شكنجة فيزيكي انجام مي دهند در حالي كه در اينجا هر روز به ما تجاوز جنسي مي كنند و مانند حيوانات وحشي خون آشام به بدنهاي ما حمله مي كنند، در مقابل اين حملات ددمنشانه در حدي كه توان داريم فرياد مي زنيم ولي فريادرسي نيست.

maryam

سلام...اينجا واقعا با صفاست...به منم سر بزنيد خوشحال می شم...يا حق!!!

سارا

سلام ببخشيد من خيلی دنبال اين آهنگ ميگردم اگر ممکنه راهنماييم کنيد بگيد چطور ميتونم دانلودش کنم