کرایولیپولیز

کرایولیپولیز

برچسب ها : کرایولیپولیز چیست ، کرایولیپولیز لاغری ، کرایولیپولیز تخفیف ، عوارض کرایولیپولیز ، کرایولیپولیز ارزان ، کرایولیپولیز در بهترین کلینیک تهران ، کرایولیپولیز خوب ، کرایولیپولیز کجا برم ، لاغری موضعی با کرایولیپولیز ، قیمت کرایولیپولیز ، لاغری شکم و پهلو با کرایولیپولیز ، کلینیک کلینیک کرایولیپولیز ، هزینه کرایولیپولیز ، کرایو لیپولیز ، مراکز کرایولیپولیز در تهران ، لاغری موضعی شکم با کرایولیپولیز ، دستگاه کرایولیپولیز ، کرایو لیپولیز چیست ، تفاوتهای کرایو لیپولیز و کویتیشن

روش کرایولیپولیز یکی از روشهای کاهش سایز است که امروزه مورد استقبال قرار گرفته است. این روش بی خطر و غیر تهاجمی است یعنی بدون جراحی و بیهوشی انجام می شود، از سطح پوست انجام شده و سوزن یا پروپی وارد بدن نمی شود و کاملاً بدون درد است.

کرایولیپولیز برای چه کسانی مفید است ؟

1.کسانی که وزن ایده آل دارند یا دارای کمی اضافه وزن هستند اما از تجمع چربی در بعضی نواحی بدن خود ناراضی اند

2 .کسانی که با یکی از روش های درمان چاقی )رژیم غذایی + ورزش یا جراحی چاقی( کاهش وزن داشته اما موفق به از بین بردن چربی در بعضی قسمتهای بدن خود نشده اند.

این دو دسته می توانند برای بدست آوردن تناسب اندام مورد نظر خود از این روش که بسیار کم خطر می باشد استفاده کنند.این روش برای کسانی که چاق هستند نمی تواند بعنوان درمان چاقی مورد استفاده قرار گیرد بلکه این افراد باید با رژیم غذایی و ورزش تاحدی از وزن خود بکاهند سپس با روش کرایولیپولیز به تناسب اندام مورد نظر خود دست یابند.این وسیله با ازبین بردن سلول چربی باعث کاهش سایز ناحیه مورد نظر می شود و تفاوت آن با سایر روشهای کم تهاجمی کاهش سایز همین نکته است چرا که در دیگر روشهای مشابه فقط مولکول چربی داخل سلول از بین می رود و سلول چربی دست نخورده باقی ماند و تنها حجم آن کوچک می شود بنابراین درصورتی که رژیم غذایی رعایت نشود و یا فرد میزان فعالیت بدنی کافی نداشته باشد، این سلول ها با ذخیره مجدد چربی درون خود افزایش حجم یافته و بزرگ می شوند و پس از گذشت زمان، موضع به اندازه قبل بر می گردد.

کرایولیپولیز با نابودی سلولهای چربی بوسیله سرما کار می کند و بهمین دلیل بدون بازگشت است. دستگاه کرایولیپولیز با مکش خلاء موضع مورد نظر را به درون پروپ مخصوص می کشد و سپس آن موضع را بمدت 50تا 80دقیقه سرد می کند. از آنجا که سلول های چربی بیش از دیگر سلول ها به سرما حساس ترند، با تحریک سرما وارد فاز خود تخریبی شده و می میرند. سپس سلول های دفاعی بدن وارد عمل شده و مانند سلول مرده دیگر این سلولها را هضم و از بدن پاک می کنند. این پروسه تدریجی است و 30 تا 60 روز طول می کشد. پس کاهش سایز ناشی از کرایولیپولیز آنی نبوده و نتایج حاصل از آن در مدت حداکثر 2 ماه خود را نشان می دهد

/ 0 نظر / 45 بازدید