اولین آشپزی پرپری

با اصرار ازم می خواد یک غذایی که تو تی وی دیده را درست کنه.ازم می خواد که چند تا سیب زمینی براش بپزم

مواد لازم برای تهیه  پیش  غذا:

سیب زمینی

تخم مرغ

فلفل دلمه

نان تست

پنیر پیتزا

بعد ازینکه سیب زمینی ها  پخته شد با یک عدد تخم مرغ مخلوط کرد و به اصرار می خواست که داخل این مایه سس مایونز بزنم!!!!!!!!!!!که با ترفندی منصرف اش کردم! و روی نان تست مالید و بعد پنیر پیتزا اضافه کرد و در  فر گذاشتیم به مدت ١٢ دقیقه!

البته چون فلفل دلمه دوست نداشت اونو حذف کرد!! اما گفت تو تی وی اینو ریخته بود!

این پیش غذا رو می تونید با سس مایونز یا سس قرمزسرو کنید!

دست آشپز کوچولوی خودم درد نکنه...خیلییییییییییییییییی چسبید!!

 

/ 17 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساروی ریکا ...///

به به ناز بانو جونم آشپزی هم میکنه ...جام خالی نبودم که یه کمی سرو کنم ببینم چه مزه ایه حتما که خوشمزه شد شکی درش نیست ..فدای ناز بانو جونم ...عمو مهرداد غریبت ...///

مارال

http://1338455.blogfa.com سلام با نظر مارا از بودن خود اگاه نمایید

سبز اندیش

اگه بتونیم راهپیمایی روز قدس رو سبز کنیم یا به هر طریق کاری کنیم که جو امنیتی بر اون حاکم بشه، پیروزی بزرگی به دست آوردیم. بیایید راجع به این موضوع از همین امروز اطلاع رسانی کنید. توی تاکسی، اتوبوس، محله و هر جایی که هستید از مردم دعوت کنید که بیان. مثل همیشه سبز می پوشیم و قدم می زنیم و اگه متمرکز شدیم شعار میدیم. خواهشا لینک های دعوت به تجمع رو داغ کنید. روز قدس خیلی مهمه. همون جوری که باعث شدیم برای نماز جمعه یه امام جمعه جدید بیارن (و احتمالا هاشمی رو بردارن) حالا باید این روز رو هم که نظام ازش بهره برداری ایدئولوژیک می کنه به هم بزنیم.

حسین

دست خانم خانما درد نکنه راستی تئاتر رو رفتیم محشر بود باید وقت کنم بنویسم

دانشجو

من اتفاقي به وبلاگ شما اومدم و از خواندن وبلاگ شما خوشم اومد ولي يك مشكل اين است كه اطلاعاتي از خود در وبلاگ نداريد. من نمي دونم اين نوشته ها را چه كسي مي نويسد و نمي توانم براي خواندن مطالب وبلاگي كه سطح سواد نويسنده آن معلوم نيست وقت بگذارم. اگر در شرح وبلاگ توضيح دهيد به مراجعه كننده كمك مي كند.

کایلا

وااای ... چه دختر هنرمندی [ماچ]

ساراخانم

سلام.. خوب یادم باشه امتحانش کنم دستتون درد نکنه!!!

دوستانه

جگرتو خيلي جالبه ولي چرا دير به دير