مزایده لباس جادویی

خانم دکتر پزشک زنان با شوهرش جهت لاغری موضعی هر هفته میاد مطبم. دفعه قبل طی حرفاش متوجه شدم که سال قبل کاهش وزنی حدودا 15 کیلو طی دو ماه داشته. وقتی علت را پرسیدم خیلی تعجب کردم. خب فکز می کردم که این طور طرز فکر در مورد کاهش وزن  به سطح دانش افراد هم مربوطه!!
جریان از این قرار بوده که..... یکی از بستگان نزدیک خانم دکتر عروسی ش بوده و خانم دکتر از این لباسی که عکسشو گذاشتم خیلی خوشش اومده بوده و بدون پرو اینو میخره. حدودا 300 تومن_بعد که میاره خونه و اندازه ش هم نمیشه همه میخندن و میگن عمرا اگه اینو بپوشی!!

از فردای اون روز خانم دکتر رژیم غذایی اساسی و غیر استاندارد میگیره و در عرض 2 ماه وزنشو کم میکنه و در عروسی لباس رو می پوشه و روی بقیه را کم می کنه.اماااااااااااااا یک هفته بعد از عروسی دچار معده درد وحشتناکی میشه و کار به اندوسکوپی و .... میکشه و به گفته خودش تا همین الان 2 میلیون هزینه معده ش کرده!

به شوخی بهش گفتم که عکس لباستو بده بذارم تو سایت و بعد  به مناقصه می ذارم.. شاید هزینه خوش تیپ شدنت در بیاد!

 

به نظر شما قیمت پایه برای این لباس چقدر می تونه باشه؟

 

/ 12 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسیم

اولا که کلاه گشادی سرش رفته که 300 تومن داده برا این لباس ثانیا در حال حاضر هم ماکزیمم 25-30 تومن می ارزه .

مریم ذبیحی

آخه از این عکس فسقلی چیزی معلوم نیست که بخوایم درباره ش نظر بدیم!!!

زهره

واسه من که همینجوری هم اندازه س :دی

مامان نگار

لباسش قشنگه اما 300 تمون دیگه نمی ارزهشاید جنس خاصی داره که تو عکس پیدا نیست [ماچ]

منم یک آریایی...///

چه جالب ..عجب همشهری با حالی ... اسمشو بده بینم ناز بانو تو خصوصی شاید بشناسم اونوقت شاید رفتم ازش خریدم ...همچی بقول اینوری ها هات نیست ..مگر طرفی که می پوشه خیلی هات باشه که بهش بیاد ... چه حال چه خبر داره بهت حسودیم میشه کم کم همشهریم شدی دختر عمو و همیشه به ساری ..برات توفیق و سلامتی آرزو دارم شوخی کردم... راستی یه جیزی ...اون باغ بغلی مطب تون مال یه خانمی بوده (ملکه روشن ) که خیلی زنده دل و با حال بود و خیلی هم محترم...وارثی غیر از پسر عمو نداشت ولی اشتباه کرد بخشیدش به غیر وارث یا حد اقل به اون دوستانی که می شناخت و از شرایط اونها هم خبر داشت...خاطرات زیادی دارم با اون خانم محترم با دوستانم در اون باغ داشتیم در واقع پاتوق جوونهای زنده دلی بود که از ایشون خیلی چیز ها یاد میگرفتند ...اهورایی باشی دختر عمو .پریسای عزیز رو از طرف عمو مهرداد ببوسین...///

فرزانه ومامانش

من فقط 10 کیلو اضافه وزن دارم.وقتم زیاد دارم.با لباسه صحبت کن ببین چه بلایی سرم میاره که لاغر شم.بعد من قیمت میدم. حالا اگه قدم ده سانت بلند می کنه من حرفی ندارم.اصلا خودم شرمنده این قناعتمم . دختر زیبا ودانات رو هزار بار ببوس.

بهداد

سلام بروز کردم حتما بیان بخونین

مامان فاطمه

سلام پروانه جان سلام من و پذیرا باش انشالله عروسی دخترک زیبات رو ببینی و درباره لباس عروسش برات نظر بدیم دوست داشتی به من هم سر بزن مرسی [گل]

مامان پرنیان

واسه یه لباس؟ چه همت و پشتکاری داشته این خانم دکتر[لبخند]