تشخیص اشتباه و گوشی جدید

از یکی از شهرستانها به موبایلم زنگ زدند و گفتن اگه امکان داره برنامه غذایی یک بچه رو که تشخیص بیماری فنیل کتونوری براش دادند را بنویس تا  متخصص تغذیه خودشون از سفر بیاد. هول هول و تندی تندی مشخصات میگیرم و سریع یک برنامه می نویسم و به  فکس داده شده ارسال می کنم. دقیقه نود تلفن  همراه خودمو پایین برگه اضافه می کنم و می نویسم: لطفا خانواده بیمار با من تماس بگیره اگه سوالی  داشت.

ساعت حدودای 4 تلفن های پدر و مادر این بچه 23 ماهه شروع میشه. هر ساعت یک تلفن. که بچه ما کم غذاست و این شیر مخصوص پی کی یو بدمزس و بچه بالا اورده و.....

خلاصه تو تلفن 5 یا 6 بود که مادر دختر کوچولوی 23 ماهه به گریه افتاد و گفت:

ما 17 سال بچه دار نمی شدیم. این بچه رو از بهزیستی گرفتیم. چرا بعد اون همه آزمایش بهمون نگفتن که.....!!

کم کم حس 6 ام به قول معروف وود وود میکنه و ازش می خوام آزمایشات را برام فکس کنه. فردای اونروز  جواب ازمایشات را می بینم و از  مادر بیمار می خوام برای آزمایشات تکمیلی بیاد تهران و به نظرم بیمار پی کی یو نیست.

اگه حدس ام درست باشه این مورد چهارمین  موردی است که تشخیص یک دکتر را رد کردم و درست از آب درومده!!!

ادامه دارد...

پ.ن:

بلاخره طلسم خریدن گوشی شکست و سونی اریکسون ٨ مگاپیکسلی (سی 905) رو که از قبل عید می خواستم بگیرم را در یک اقدام شجاعانه  خریداری کردم.

برای من که کیفیت دوربین گوشی الویت اول  را داره فعلن بهترین گزینه است. متاسفانه نوکیا  بیشتر از ۵ را نزده .    هر چند عکسهای گوشی نوکیا  پر اب و رنگ تره.

دوستی می گفت: تو برو یک گوشی معمولی بردار  به جاش یک دوربین دیجیتال بگیر.

اما   دوربینو نمی شه همیشه تو کیف گذاشت.. اونم تو کیف من که کمد آقای ووپی است.

یک برنامه خوبی که این گوشی داره قدم شماره. طبق اخرین اطلاعات هر فردی باید ١٠ هزار گام در طول روز برداره که در اوج سلامتی باشه. دیروز که برنامه را اجرا کردم تا شب بیشتر از ٢ هزار قدم برنداشته بودم.................خیلی تنبلم ها!!!

در ضمن صدای گوشی موقع تلفن حرف زدن بسیار واضح و رساست و نسبت به گوشی قبلی ام (ان 73) تفاوت زیادی داره. اگر از بحث دوربین قوی این گوشی خارج شوم باید به بلوتوث A2DP، مدیا پلیر قوی، بازی های سه بعدی، رادیوی FM، فناوری جاوا، پخش ویدئو، مرورگر‌ WAP به همراه فید خوان، زنگ پلی‌فونیک، ایمیل، GPS، سیستم Wi-Fi و DLNA اشاره کنم.

پ.ن :

مخصوص شکموها

/ 17 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین

امیدوارم از اینکه نظر یک دکتر را رد می کنید خوشحال نباشید و امیدوارم از اینکه متاسفانه احتمالا یک دکتر اشتباهی تشخسص داده عمیقا ناراحت باشید. و امیدوارم دست آخر اندکی فقط برای اینکه بالاخره جلوی اشتباهی احتمالا گرفته شده خوشحال باشید

مامی هانی

مبارکت باشه..من هم از نوکیا خیلی ناراضی بودم مخصوصا باطریش که هر 4 ساعت شارژ میخواست ولی عکسهاش عالی بود.. الان سامسونگ امنیا دارم ای بد نیست... مگه نوزادهای ایران همون بعد از تولد برا پی کی یو اسکرین نمیشند؟ یعنی اشکال از ازمایشه؟ خوشحال میشم از تجربه ت استفاده کنم و اگر مقاله ای یا اطلاعاتی در این مورد خواستی با کمال میل برات بفرستم . این راهنماییه که ما اینجا استفاده میکنیم http://www.nspku.org/Documents/Management%20of%20PKU.pdf یا http://www.nspku.org/dietary_information.htm اگه باز نشد میتونم برا ایمیل کنم..

سمیه مامان ایلیا

بابا خانم دکتر ! می بینم که حست جدیدا خیلی خوب کار می کنه . راستی از اون قضیه چه خبر ؟ چی شد آخرش ؟ [چشمک]

حبیبی

نمیشه این تشخیص دیابتی که برای ما دادند رو هم شما پر بدید بره خال آسمون؟ من دوساعتم فقط 370 ها این دکترها با من بدند میگن دیابت داری ضمنا من گوشی ام اومنیا است اینو گفتم که پز داده باشم[نیشخند]

گلپر

ای خانم دکتر . امیدوارم که همیشه موفق باشی . گوشی نو مبارک .

مهسا مامان ملودی

از کدومش خوشحالی از کدوم ناراحت؟انشالا که این بچه زودتر خوب شه!

امیر

حسین آقا به مورد قشنگی توجه کرده بود برای من جالب بود . کمتر کسی اینچنین توجه می کنه

nancy

سلام ......دوستم یه گوشی میخواد براه همسرش هدیه بخره ...اما میخواد امکان اینو داشته باشه که بتونه رد شوهرش رو بزنه .....به کی اس ام اس میزنه ...بی که میزنگه ....میفهمی منظورمو که؟؟؟؟ یادشما افتادم ...گفتم ازتون بپرسم ببینم پیشنهادتون چیه؟؟؟ منتظرمااااااااااااااااااااااااااااااا[چشمک]