گوانجو قسمت اول

نمایشگاه گوانجو1:

میگن که یک چیزی باید آدم را بطلبه!! واقعا راستهقلب قضیه چین رفتن من و منشی مطب شده!! اون هم تو اسفند ماه که اوج کار اداره و مطب و خونه است.

خداروشکر  تقریبا 70خونه تکونی را هفته اول اسفند ماه انجام دادم البته به کمک دوستان و آشنایان ........ حالا من که همیشه خونه تکونی را تو عید انجام میدادم پیش دستی کردم واز اطرافیان جلو افتادم!!

پروازمون 5 شنبه شب به گوانجو از طریق هواپیمایی قطر ایر لاین بود واسه همین ما در دوحه باید یک توقف 2 ساعته می داشتیم و بعد  پروازمون را ادامه میدادیم.

از بس گفتن بهمون که غذاهای چین خوب نیست و حال بهم زنه و ال و بل و ... شب قبل سفر با اقای همسر رفتیم هایپر و از غذاهای آماده هانی برای سفر خرید کردم. مثل چلو  قیمه ..قورمه  ..مرغ  باقالی پلو  فسنجان   سالاد ماکارانی و الویه و  ماکارانی و دلمه ووووووآش رشته!!! فکر کن آش رشته در چین..چه شود!! خلاصه از نان و پنیر و چای و اجیل و ... تو این ساک پر کردم  شانس اوردم که فکر می کردم خانم منشی هم بدم!!ا خودش غذا میاره چون می گفت که میخواد بره خرید واسه همین زیاد خرید نکرمیاره چون می گفت که از اینجا ببریم..بعدا فهمیدم که  فقط نان و تن ماهی اورده!! و همسرش گفته که برید اونجا مک دونالد و کی اف سی بخورید!..  عمراااااا فکر کن 8 روز بخوای ازین غذاها بخوری!!

صبح روز سفر از ساعت 10 درمطب در محضر یکی از فرهنگیان محترمی بودم که بار دومش بود میخواست کرایولیپولیز منطقه پهلو و شکم ش را لازم داشت. تو سانت این مناطق بعد از گذشت  2 ماه  کاهش  خوبی دیده میشد تقریبا بین 8 تا 12 سانت... این  خانم مراجع ما تو یک دبستان دولتی حوالی میدان آرِژانتین کار میکنه و یکبار از بچه ها یک برگه گرفته که بهم دیگه پیغام داده بودن که انگار خانممون حامله است.. در حالیکه  مراجعه ما هنوز مجرد بود!! خلاصه دیدن همین برگه استارت شروع لاغری موضعی ایشان  شده بودخصوصا در ناحیه شکم روی معده اش و بعد از زدن اولین سری کرایو.. چندین جلسه هم دستگاه های زادیوفرکونسی و کویتیشن را برایش  شروع کردیم  و تقریبا بعد8 جلسه  برای زدن کرایولیپولیز مجدد مراجعه کرده بود..

هرچقدر به  تایم سفر  نزدیک تر میشدم استرس م بیشتر  میشد چون هنوز ساک م را نبسته بودم و با این ترافیک مزخرف  نمیشد با برنامه ریزی راه افتاد!! ساعت 1 بود که 4 منطقه کرایو مراجعه مون تموم شد و من خوشحال و شاد ازینکه میتونم برم خونه  متوجه شدم که اولا  قرار بوده دوتا از پهلوها ش  را  هم انجا م بد ه  و دوما یک خانم دیگه هم از قبل هماهنگ کرده بود برای مشاوره و انجام کرایو!!!

حالا مشکل شد دوتا... مراجعه قبلی م وقتش را داد به مراجعه جدید و گفت تو فاصله  ای که کرایو این خانم را می زنید من بوتاکس م را می زنم  در نهایت با تشکرات ویژه ازش ..کرایو پهلو مراجعه جدید را نصب کردم  و شد ساعت 3!!!

دیگه واقعا استرس بهم غلبه کرد. خداروشکر مامان مهربانم از صبح کنار دستم بود تو مطب وحوالی 2 و نیم رفت دنبال پریسا  که امسال برای دومین بار در جشن خیریه شرکت کرده بود با تخم مرغ رنگی هایی که با کمک معلم نقاشیش رنگ کرده بود. هر چند که بهش گفته بودم بیا بریم عبدل اباد عروسک کیلویی برات بخرم و ببر بفروش و قبول نکرد.... و از کل 36 تا تخم مرغ بیشتر از 12 تا انگار نفروخته بود و پشیمون بود به حرف من گوش نداده!!

بعد نصب  مجددکرایو خانم فرهنگی و سفارشش به سحر و خداحافظی از بچه های مطب  سریع به خونه اومدم و در عرض یک ساعت ساکمو بستم و با همسر و منشی راهی فرودگاه شدیم.

بعد از انجام کارهای مقدماتی و ....بلاخره ساعت 10 و 10 دقیقه از تهران پرواز کردیم وبعد از دوساعت به دوحه رسیدیم. این اولین تجربه سفرم یا هواپیمایی غیر از ایران ایر و ماهان و ... بود و تفاوت ها جالب بود .

 ادامه دارد......نوشته شده در ساعت 4 صبح در هواپیما مسیر دوجه به گوانجو 

فقط خانومها بخوانند ... !!!

تنگ کردن واژن با جدیدترین تکنولوژی آمریکا هم اکنون در کلینیک ایده آل

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده فیلم روی لینک زیر کلیک کنید

تنگ کردن واژن با لیزر

/ 0 نظر / 30 بازدید