مبارکه

نقاشی و نامه  پریسا برای تولد مامان پروانه

/ 17 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهره

[خنثی] منو باش هی زووووووووور زدم 17 یادم بمونه بپرم بیام اینجا [من نبودم]

پرستووو

آفرین به پریسا هنوز مدرسه نرفته این همه مینویسه ...[ماچ][بغل]

نسیم

[خنده]... خیلی با حال بود الهی که همیشه شاد باشین و کتار هم [قلب][ماچ]

Arsham

خانه دوست کجاست؟ در فلق بود که پرسید سوار آسمان مکثی کرد رهگذر شاخه نوری که به لب داشت به تاریکی شن ها بخشید و به انگشت نشان داد سپیداری و گفت نرسیده به درخت کوچه باغی است که از خواب خدا سبزتر است و در آن عشق به اندازه‌ی پرهای صداقت آبی است می‌روی تا ته آن کوچه که از پشت بلوغ سر بدر می‌آرد پس به سمت گل تنهایی می پیچی دو قدم مانده به گل پای فواره جاوید اساطیر زمین می‌مانی و ترا ترسی شفاف فرا می‌گیرد در صمیمیت سیال فضا خش خشی می‌شنوی کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا جوجه بردارد از لانه نور و از او می پرسی خانه دوست کجاست با یک گزارش کوتاه مستند ،در انتظار حضور گرمتان هستم.

مامان دینا

سلام خوبید خیلی وقت است که وبلاگت را می خاندم البته خیلی قبل پیش قبل از باردار شدنم و قبل از به دینا آمدن دخترکم! حالا نه ماه از آن روزها می گذرد آدرس وبلاگت را گم کرده بودم امروز اتفاقی پیدایت کردم حالا دبگر من هم مادر شدم و می فهمم چه می گویی و ذوق هایی که می کردم وقتی وبالگت را می خواندم حالادرک می کنم ...........خوشحالم که هنوز می نویسیشاد باشی خمیشه!

حبیبی

تولدت مبارک شاد باشی و پیروز

ساراخانم

خوب من هم مثل بقیه میگم تولدتون مبارک... ولی امیدوارم هرروز شادیهای روز تولدو داشته باشین...و هرروز براتون جشن بگیرن و بخندین و خوشحال باشید

احمدي

تولدت مبارک !پروانه خانم ! این ماه عزیز دعا کردی ؟