واگویه ها

١:یه روزایی از عمر آدم انگار توی خلاْ می گذره توی  یک زمانی  که انگار اصلاْ داخل عمرت نبوده  انگاری که رو هوایی ...............!!!! 

٢:گاهی همه چیز مثل قصه های جن وپری دار میشه آدم میترسه اما بد وسوسه ای هم نیست...... واسه یک مدت سوار موج سرنوشت شی وببینی کجا میبردت اگر چه شرط لذت بردن از این بازی اینه که کاملا خودتو رها کنی .

 

٣:پروانه من در  تاری اسیر است که عنکبوتش اسیر است ، نه یارای پرواز دارد

نه می تواند بمیرد.....دانته

۴:

روزی یک زوج،بیست و پنجمین سالگرد ازداوجشان را جشن گرفتند.آنها در شهر مشهور شده بودند به خاطر اینکه در طول 25 سال حتی کوچکترین اختلافی با هم نداشتند.تو این مراسم سردبیرهای روزنامه های محلی هم جمع شده بودند تا علت مشهور بودنشون (راز خوشبختیشونو)بفهمند سردبیر میگه:آقا واقعا باور کردنی نیست؟ یه همچین چیزی چطور ممکنه؟ شوهره روزای ماه عسل رو بیاد میاره و میگه:بعد از ازدواج برای ماه عسل به شمیلا رفتیم اونجا برای اسب سواری هر دو،دو تا اسب مختلف انتخاب کردیم.اسبی که من انتخاب کرده بودم خوب بود. ولی اسب همسرم به نظر یه کم سرکش بود. سر راهمون اون اسب ناگهان پرید و همسرم رو از زین انداخت همسرم خودشو جمع و جور کرد و به پشت اسب زد و گفت :"این بار اولته" بعد یه مدتی دوباره همون اتفاق افتاد این بار همسرم نگاهی با آرامش به اسب کرد و گفت : " این بار دومته "‌و بعد سوار اسب شد و راه افتادیم. وقتی که اسب برای سومین بار همسرم رو انداخت ؛ همسرم خیلی با آرامش تفنگشو از کیف در آورد و با آرامش شلیک کرد و اون اسب رو کشت.سر همسرم داد کشیدم و گفتم : " چیکار کردی روانی؟دیوونه شدی؟حیوون بیچاره رو چرا کشتی؟"

همسرم یه نگاهی به من کرد وگفت " این بار اولته"

۵:

 

اگر
1 = 5
2 = 25
3 = 125
4 = 625
آنوقت
5 = ؟

.

.برای مشاهده جواب پائین بروید...
ولی قبل از آن که جواب را ببینید، دوباره فکر کنید
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.

.


.
.
.
.
.
.
.
.
جای علامت سوال باید عدد 1 را قرار داد!
اگر قبول ندارید خط اول را به یاد بیاورید:5=1

نتیجه‌گیری اخلاقی:
مسائل ساده زندگی را بیخود پیچیده نکنید!

/ 6 نظر / 6 بازدید
مامان نگار

عزیزم خیلی جالب بود بخصوص اون زوج خوشبخت خانوم گل اگه تونستی یه یرم به ما بزن خوشحال میشیم

000

گویا یه داستان خارجی ی معروف رو به جای خاطره ای از دوست ات جا زده بودی ... بابا دست خوش ! گند زدی

444444444444

خانم عادت نکن همه چیز را به خودت نسبت بده . اون داستان قبلی خارجکی هست چی میگی برای یکی از دوستانت اتفاق افتاده . یا تو دروغ می گویی یا دوستت . حالا چی به شما دادند.