کلیک

بعد مدتها تو یک روز تعطیل از صبح با پریسا بودم  به عاطفه گفتم که حتی الامکان  مراجعین دستگاه های لاغری و کرایو لیپولیز را  غیر تعطیلات وقت بده که من بیشتر با پریسا باشم.

پریسا خیلی دوست داره که بشینیم باهاش و فیلم ببینیم  واسه همین امروز رفت یکی از فیلم هایی که از تو سک سک دراومده بود را اورد به اسم کلیک!!

اولش فکر کردم ازین فیلم های چرت و پرته! اما بعد گذشت 15 دقیقه منو که خیلی وقت بود فیلم دیدن را کنار گذاشته بودم جذب کرد.

محصول
سال:
2006

کارگردان: فرانک کوراکی

ژانر: کمدی ، درام

با هنرمندی:

 

آدام ساندلر

 

کت بکینسال

 

کریستوفر والکن

 

مایکل ( آدام ساندلر ) یک آرشیتکت بسیار فعال است که کار زیاد او را دچار مشکل کرده. همسرش دونا (کت بکینسال ) و دو فرزندشان بخاطر کارزیاد مایکل زمان کمتری را بعنوان خانواده با هم می گذرانند و از این وضعیت دلخور
هستند. مایکل برای بهتر کار کردن با وسایل زندگیش و صرفه جویی در وقت به یک فروشگاه میرود تا یک کنترل همه کاره بخرد. در فروشگاه فردی بنام مورتی (کریستوفر والکن ) کنترل عجیبی به او میدهد. بزودی مایکل متوجه میشود با این کنترل می تواند به زندگیش سرعت بده یا متوقف کنه یا به عقب برگرده و اون لحظات را ببینه اما وقتی می رفت جلو دیگه لحظات را از دست می داد.  و در نهایت  با اون روند زندگیش زنش را از دست داد و با سکته روبرو شد و......

اواسط فیلم که مایکل تصمیم گرفته بود  با اون کنترل جادویی یکسال زندگی ش را به جلو ببره با وجودی که مورتی بهش  گفته بود  اینکارو نکنه اما مایکل وسوسه میشه و اینکارو انجام میده و..

من: پریسا تو بودی اینکارو انجام می دادی؟؟

پریسا: نه

من: واقعا؟؟    با خودم گفتم چه بچه باحالی دارم که نمیخواد اینکارو بکنه

پریسا: یکسال  نمی زدم ده سال میزدم جلو

من: تعجب

پریسا: این دوران مزخرف مدرسه هارو رد می کردم!!!

من:اوه

اینجا بود  که فهمیدم بچه م چقدر علاقمند به مدرسه است!!!!!!

/ 0 نظر / 40 بازدید