آقایی به نام هلو

 

داشتم به عکس های کوهنوردی امون نگاه می کردم که یکدفعه پریسا پرسید:

مامان این آقاهه که اینجاست همونیه که گفتی بهش می گن آقای هلو!؟زبان

یک چشم غره رفتم و گفتم : دیگه ازین حرفا نزنی جایی؟؟

پریسا که از رو نرفته بود دستش زد به کمرش و گفت: خودت گفتی اون روز به بابا

پس چرا میگی که من نگم؟تعجب

 

 

سعی کردم موضوع را کش ندم. متقاعد کردن بچه ها  برای بیان نکردن بعضی حرفا گاهی خیلی دشوار تر از اونی است که فکرشو می کنی.

بعد فکر کردم  اگه قرار بود تو فصل زمستون از این بنده خدا تمجید می شد شبیه چه میوه ای می شد؟؟چشمک

درظرفی این میوه ها  وجود دارد کدام را زودتر برمیدارید؟

سیب-پرتقال-هلو-گلابی-گیلاس-موز-نارگیل-انگورسیاه-آناناس

 دقت کنید! ممکن است با انتخاب این میوه اسرار و رموز شخصیت شما به سرعت فاش شود. در حقیقت این تست روانشناسى به سادگى نشان مى دهد که شخصیت افراد مختلف نسبت به انتخاب میوه مورد علاقه شان چگونه است.
سیب
اگر سیب میوه مورد علاقه شماست فردى افراطى هستید که از روى انگیزه آنى و بدون فکر قبلى کارى را انجام مى دهید. رک گو هستید و از مسافرت لذت مى برید. مى توانید خیلى خوب رهبرى یک گروه را به عهده بگیرید و کارها را پیش ببرید. اشتیاق زیادى براى زندگى کردن دارید که این انگیزه شما از نظر اطرافیانتان بى همتاست.
پرتقال
فردى صبور و پر طاقت هستید که اراده تان بسیار قوى است. دوست دارید کارها را به آهستگى ولى بطور جدى انجام دهید. خجالتى هستید و نزد اطرافیانتان قابل اعتمادید. شریک زندگى خود را با دقت و تمام احساس قلبى تان انتخاب مى نمایید و از هر گونه مشاجره و ناسازگارى اجتناب مى کنید.
هلو
رفتار دوستانه اى دارید. رک گو و پر حرف هستید که به جذابیت شما مى افزاید. رفتار ناشایست دیگران را خیلى سریع مى بخشید و فراموش مى کنید. براى رفاقت ارزش زیادى قائلید و رگه هایى از استقلال طلبى و بلند پروازى در شخصیت شما دیده مى شود که باعث شده شخصى زرنگ و فعال جلوه کنید. کمال طلب، احساساتى، صادق و با وفا هستید. به هر حال دوست ندارید همه امیال خود را در مقابل دیگران نشان دهید.
گلابى
اگر تمام توجه تان را به کارى معطوف کنید مى توانید آن را با موفقیت انجام دهید. گاهى در انجام کارهایتان بى ثبات و متغیر هستید و مایلید که از نتایج سعى و تلاش خود خیلى سریع مطلع شوید. از شرکت در بحث هاى خوب و مفید لذت مى برید. بى طاقت هستید و زود هیجان زده مى شوید. با توجه به اینکه به سرعت دوستى هاى خود را بر هم مى زنید نگهدارى رفقا براى شما چندان ساده به نظر نمى رسد.
گیلاس
اگر گیلاس میوه مورد علاقه شماست زندگى همیشه برایتان شیرین نیست و اغلب با فراز و نشیب هاى زندگى مواجه مى شوید. به جاى داشتن درآمد جزیى به شیوه اى براى دریافت مقدار زیادى پول فکر مى کنید. ذهن خلاقى دارید و به دنبال فعالیت هاى خلاقانه هستید. یک شریک زندگى صادق و باوفا محسوب مى شوید ولى ابراز احساسات برایتان کار ساده اى نیست. خانه شما در حکم پناهگاهتان است و از هیچ چیز به اندازه اینکه در کنار فامیل هاى نزدیک و افراد موردعلاقه تان باشید، لذت نمى برید.
موز
فردى با محبت، ملایم، خونگرم و دلسوز هستید. اغلب اوقات از کمبود اعتماد به نفس رنج مى برید و کمى احساس ترس در شما دیده مى شود. برخى مواقع مردم از اخلاق خوب شما سوءاستفاده مى کنند. شریک زندگى خود را تحت هر شرایطى که از نظر روحى و جسمى داشته باشید، مى پرستید و ارتباطات شما با دیگران در وضعیت متعادلى قرار دارد.
نارگیل
جدى، متفکر و اندیشمند هستید. اگرچه از روابط اجتماعى تان لذت مى برید ولى در انتخاب شریک زندگى بسیار سخت گیر هستید. در کارهایتان سرسختى و سماجت دارید ولى لزوماً بى پروا نیستید. زیرکى، تیزهوشى و گوش به زنگ بودن از دیگر خصوصیات شخصیتى شماست. باید مطمئن شوید که در هر زمینه اى و بویژه از لحاظ شغلى در رأس امور قرار دارید. شریک زندگى شما باید فرد باهوشى باشد. احساسات در زندگى براى شما مهم است ولى بطور حتم برایتان همه چیز نیست!
انگور سیاه
بطور کلى فرد مؤدبى هستید. به سرعت عصبانى مى شوید ولى خیلى سریع به حالت اولیه باز مى گردید. از زیبایى در هر نوع آن لذت مى برید. فرد محبوبى هستید شما سرشت خونگرم و سخاوتمندى دارید. میل زیادى براى زندگى در شما موج مى زند و از انجام هر کارى که مى کنیم لذت مى برید. شریک زندگیتان باید در هیجانات شما سهیم شود و از پیشنهاداتتان لذت ببرد.
آناناس
به سرعت تصمیم مى گیرید و در انجام کارهایتان سریع و چابک هستید. تغییرات شغلى شما را نمى ترساند که این موضوع یکى از برترى هاى شخصیت شماست. توانایى استثنایى در سازماندهى کارهایتان دارید و از حجم زیاد وظایف اطرافتان نمى هراسید. سعى دارید در روابط خود با دیگران متکى به نفس، صادق و درستکار باشید.
دوستان خود را خیلى سریع انتخاب نمى کنید ولى اگر شخصى را برگزینید تا آخر عمر با شما خواهد بود. به ندرت احساساتى مى شوید و شریک زندگیتان اغلب تحت تأثیر یکرنگى شما قرار مى گیرد ولى اجازه ندهید که به دلیل عدم توانایى شما در ابراز محبت نا امید شود

 

/ 15 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک وبگرد

مطلب جالبی بود !!!!!!!!

ننه گلی

سلام من گیلاسو انتخاب کردم ولی بهم نمی خورد[ناراحت]

پریسا( خانه کودکی)

در مورد من که درست بود [پلک] پریسای من هم هلو دوست داره و تقریبا درسته[مغرور]

نوشین مامان هستی

قربونش برم کیف و وسایل مبارکت باشه[ماچ][ماچ][ماچ] مدرسه ی خوبی هم ثبت نامش کردی انشالا موفق و سربلندتون میکنه[قلب][قلب][قلب][قلب]بابت کتابها هم پرسیدی،کتابها رو که میدی برای سیمی کردن،قبل از سیمی کردن، از این جلدهای آماده ی کتاب،روش میکنه و بعد سیمی میکنه برای همین من اسم هستی رو با اتیکت روی کتاباش میزنم و بعد میبرم،هزینه اش هم پارسال،کتابی 1500 تومان بود ولی محمود چند روز پیش که کتاب شطرنجش رو برده بود مثل اینکه امسال شده 2000 تومان[قهر]کتاب فروشی دیگه محمود رو میشناسه تا میره تو ،میگه کتاب آوردی؟؟/؟[خنده][خنده][خنده]

حبیبی

من کلا با ظرفش بر میدارم این تو تستت نبود [خجالت]ولی اگر فقط یکی باشه انگور سیاه[لبخند]

حسین

این آقای هلو یه جورایی رئیس تو حساب می شده ...نه؟